RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Mont Görmek

Rüyada mavi mont görmek, kişiden istekte bulunacak birine yorumlanır ve bu isteği değerlendiren rüya sahibinin doğru bir karar alacağına işarettir. Yeteneklerini en iyi şekilde ortaya koymayı başararak kariyer adımlarını emin şekilde atan rüya sahibinin geleceğini, hayalini kurduğu şekilde yöneteceğini ve bu sayede pek çok kimsenin takdirini kazanacağını ifade eder. İdealini gerçekleştirmek ve mesleki anlamda hiçbir engele takılmadan ilerlemek, maddi koşullar bakımından kimseye muhtaç olmadan, huzur dolu bir hayat sürmek demektir. Görülen mavi mont kişinin bedeninden küçükse imkanların iyi kullanılmadığını ve daha ileri görüşlü şekilde hareket etmenin kazancı artıracağını bildirir. Kişiye büyük gelen mavi mont henüz vadesi gelmemiş işler veya hayaller için acele edilmesinin hiçbir yarar sağlayacağını, sabretmek gerektiğini anlatır.

Rüyada Eski Mavi Mont Görmek

Geçmişten bugüne kadar gelen bir hayalin yakın zamanda gerçekleşeceğini ancak kişinin çok büyük bir mutluluk yerine buruk bir sevinç yaşayacağını ifade eder. Geç gelmiş bir mutluluk demek olduğu gibi, bazı hayal kırıklıkları nedeniyle geleceğe odaklanmakta güçlük çekildiğinin altını çizer. Eski mavi mont aileden gelen bir teklifi değerlendirerek veya aile üyelerini kırmamak adına kendi hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmak demektir.

Rüyada Mavi Mont Giymek

Her hayale erişmek, istekleri elde etmek ve mutluluk duymak demektir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlarla barış ve huzur içinde yaşadığına, düşmanı olmadığı gibi seveninin fazlalığına yorumlanırken, bekar kişiler için evlilik hususunda güzel gelişmeler yaşanacağının altını çizer. Muradına ermek, işe girmek, mesleğini icra edecek güzel bir fırsat ele geçirmek demektir.

Rüyada Mavi Mont Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşam şeklinde yeniliğe gidileceğini ve önemli kararlar alınacağını bildirir. Kişinin özgürlüğünü daha fazla yaşamak gayretinde olması bakımına kendisini bağlayacak unsurları hayatından uzaklaştırmak için çaba harcadığına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!