RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Renk Görmek

Rüyada mavi renk görmek çok makbul ve çok hayırlıdır. Hem özel hayat, hem aile hayatı hem de sosyal hayat ile tabir edilir. Rüya sahibi aile içinde afiyette olacak, hane içinde her zaman sevginin ve anlayışın hüküm sürdüğü bir aile kuracak, sağlığı ve parası yerinde olup, istediği kadar da evlat sahibi olma şansına nail olacak. Rüyada mavi renk gören kişi hem anne, baba, eş hem de evlat tarafından çok şanslıdır, onlardan her zaman hayır görür.

Rüya sahibinin büyük bir işin patronu olacağı, makamında oturarak, ezilmeden, yorulmadan bol kazanç elde edeceği yorumu da yapılır. Rüyada görülen mavi renk en hayırlı renklerdendir ve mutluluğu ifade eder.

Rüyada Mavi Oda Görmek

Ruh ve beden dinginliği, başarı, mutluluk ve aşk anlamına gelir. Rüyada mavi oda görmek rüya sahibinin kalbi ve beyni olarak ifade edilir. Rüya sahibi iyi düşünceler ve güzel duygular içerisindedir.

Rüyada Mavi Renk Elbise Giymek

Rüya sahibinin dilekleri ve umutları olarak yorumlanır. Rüya sahibi çok saf ve masum umutlar ile güzel dilekler taşıyor demektir. Mavi elbise giyen kişi hayatta her zaman muvaffak olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Mavi Renk Gömlek Görmek

Resmiyettir. Rüya sahibinin devlet adamı olabileceği ya da devlet kapısında resmi bir işi olabileceği şeklinde ifade edilir. Bir başka yoruma göre rüya sahibinin rütbesi ve makamı artacaktır.

Rüyada Mavi Renk Göz Görmek

Aşkı sembolize eder. Rüya sahibi yakın zamanda kendisine büyük mutluluk verecek ve aynı zamanda hayırlı olacak, sonu nikâhla bitecek olan bir gönül ilişkisi yaşayacak demektir. Yani rüya sahibi kadınsa, beyaz atlı prensini, rüya sahibi erkekse prensesini bulacak diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: