RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Şal Görmek

Rüyada mavi şal görmek, bir erkekten görülecek yardımı ifade eder. Aile büyüklerinden baba veya dedenin kişiye vereceği paraya, manevi anlamda her zaman rüya sahibinin arkasında olacaklarına, ona hayatı öğreteceklerine ve hata yapmasını engelleyeceklerini de bildirir. Korunaklı bir hayat sürdürüleceğine, mal varlığı olanların ekstra ortak tapulu bir mal daha edineceklerine alamet ederken, kişiye kalacak yüklü bir mirasın da habercisidir. Mavi şal erkek evlat sahibi olmaya, çocuğu olanlar için de ikinci bir evlada yorumlanır. Hayal edilen veya umutla beklenen işlerin yakın zamanda gerçekleşeceğine alamet ettiği gibi, kişinin el açıp dilediği, Allah’tan istediği her şeye er ya da geç kavuşacağına, iyi kısmetleri olacağına, üzerindeki şanssızlıktan kurtulacağına da tabir edilir.

Rüyada Mavi Şal Örmek

Geçimden yana sıkıntı çekmeyecek olan rüya sahibinin elinden her iş geldiğine, maharetleri ve pratik zekasıyla yaptığı işleri kısa sürede neticelendirdiğine yorumlanır. Çalışılan yerde göze girmeye, takdir kazanmaya ve yeni iş fırsatları elde ederek moral kazanmaya da yorumlanır. Kişi bekarsa kısmetleri içinden seçim yapacak demektir. Güzelliği ile hayran bırakan bir bayanla evlenmek, evlilikte aşk dolu yıllar geçirmek, ağız tadı içinde geçirilen zamanlar manasına gelir.

Rüyada Mavi Şal Örtmek

Üstüne mavi şal örttüğünü gören kişiler yalnızlık çekmezler ve yaşlılıklarında dahi çocukları, akrabaları, arkadaşları her zaman yanlarında olur. Hayırlı bir erkek evlada, torun sahibi olmaya, aile birliğini sağlamaya da alamettir. Maddi açıdan elde edilenlerin tamamen alın teriyle olduğunu, kişinin kimseden herhangi bir beklenti içine girmeden yaşadığını ve fakirlik çekmeyeceğini de ifade eder.

Rüyada Mavi Şal Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle anne ve baba desteği görmek isteyen, hayatlarında ebeveyn sevgisi ve ilgisinin eksikliğini hisseden kişilerin gördüğü rüyalardandır. Korunmaya muhtaç hissedildiğini, zor zamanlarda yanında destek bulmaya çabalayan kişilerin tek başlarına kendilerini çok güçsüz gördüklerini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!