RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Su Görmek

Rüyada mavi su görmek, fiziksel olarak yeni başlangıçlar yapacak olan rüya sahibinin aynı zamanda kendisine mali getirisi olan yeni işlere girişeceğinin de haberini verir. Mavi su görmek bir uyarı olarak da ele alınmalı ve özellikle kişinin hayal dünyasına kapılıp aldığı bazı kararların gelecekte kendisine maddi sıkıntılar olarak geri döneceğine, bugünlerde attığı adımlarda çok büyük kararlar almadan, daha temkinli olması gerektiğine yorulur. Mavi su hayallere kavuşmanın, mutlu bir geleceğin, huzur veren bir ilişkinin de alametidir. İkili ilişkilerinde aşırı korumacı davranan kişinin bazen aşırı sorumluluk aldığını ve bu yüzden yorgun hissettiğini de tabir eder.

Rüyada Mavi Su Kaynağı Görmek

İlgi çekici bir kadın veya erkekle tanışmak, duygusal olarak aldatmaya veya kaçamak yapmaya meyilli olmak, yaşanılan her olaya ve duruma aşırı duygusal açıdan bakmak anlamına gelir. Mantıklı ve akılcı davranışlardan uzak kalınacağına ve bu yüzden bir süre kişinin hayatının kontrolünü elinden kaybedip sonrasında da küçük bir sıkıntı yaşayacağını bildirir. Bu rüya bir geçiş dönemi olarak da görülmelidir. Rüya sahibinin hayattaki amacını anlamaya çalıştığı, geleceğini ne şekilde planlayacağını düşündüğü bu süreç sonunda doğru kararlar alacak olan kişiyi gülümsetecek gelişmeler yaşanacağını da alamet eder.

Rüyada Musluktan Mavi Su Aktığını Görmek

Bir seyahatte tanışılan karşı cinsle daha sonra oluşacak duygusal yakınlaşmanın haberini verir. Çapkın olanların yaşayacağı yeni gönül maceralarına, tasarruf etmekte zorlanan kişilerin para biriktirmeye başlayacaklarına da delalet eder. Yaşı ilerlemiş bir kişiden alınacak nasihati de işaret eder.

Rüyada Mavi Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Düş kurmayı seven ancak sürekli düş kurarak yaşadığı için bir türlü gerçek hayatında işe yarayacak şeyler yapmayan, kendisini sürekli oyalayan, düzgün bir işe giremeyen veya bir işte sebat gösteremeyen kişiliklere alamettir. Mavi su huzur ihtiyacını da simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mavi Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nuray (29 Kasım 2016 saat: 03:43)

    Rüyamda ablamla bir klinik gibi bir yer varmış oraya gidiyoruz hamileymişim cocu alacaklarmış doğumumu ama bilmiyorum karnımı görmüyorum hamileyim diyorum gittiniz yerde taze ne gibi bir yer var ve odalar var yazan ege giriyoruz sonra bi kapıdan giriyorum karnıma kadar su var mavi gök mavisi ılık bir su orda doğum yapacakmışım mr makinası gibi bir makina var onun icindede su var ama ilginçtir ki kapıyı açınca sular dökülmüyor sonra eve geliyorum zaman varmış daha eve ikü tane adam geliyor biz ordan geldik sizi oraya götürmeye diyor ama ben korkuyorum ve kapıyı açmıyorum o sıradada annemle meyve soyuyoruz armutlu galiba annem diyor ki bunlar sana orda lazım olcak diyor sonra uyandım çok garip bir rüya sizce ne olabilir

  2. filiz (25 Eylül 2016 saat: 11:47)

    Ailece Sözde istanbul da bir denize gitmişiz.Orada koskocaman bir deniz masmavi ama açık mavi.hiç kirlilik yok.Sonra ben girip yüzüyorum.Telefonumun ıslandığını fark edip denizden tam çıkarken sahilde oturan bir kıza çarpıyorum.Kız bana ters bir cevap veriyor.Özür dileyip arabaya dönüyorum ve eve gidiyoruz.

  3. Emine (21 Ağustos 2016 saat: 08:55)

    Merhaba rüyamda bir ofisin kapısındayım,iceriyi su basmış diyorlar,yardım edebileceğini söyleyip içeri giriyorum fakat 20-30 cm yüksekliğinde açık mavi su var içerde.İçerden dışarı bütün eşyaları verip odayı temizliyorum,ofisin yan tarafına 2 yakışıklı delikanlı geliyor,onlarla kısa bir konuşmadan sonra içeri geri dönüyorum diğer kapıda 3 tane daha delikanlı var,onlara sandalye veriyorum,kapıyı kapatırken de benim güzel olduğumu neden burda çalıştığımı soruyorlar.rüyam bu kadardı teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,