RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Taş Görmek

Rüyada mavi taş görmek, bekarlar için kendilerine sadakatte kusur etmeyecek, hem saygılı, hem de görgülü, asil ruhlu bir eşe sahip olma mutluluğunu yaşayacaklarını ve gönüllerinden geçtiği gibi, aşk dolu bir hayat süreceklerini bildirir. Rüya sahibinin hayalci yanına da vurgu yapan rüya, hayalci olunsa dahi gerçeklerle bağın koparılmaması halinde isteklerin gerçekleşmesinde herhangi bir engelle karşılaşılmayacağını, aksine kişinin olumlu düşünerek hareket ettiği sürece karşısına da daima iyi insanların çıkacağını ifade eder. Muhabbetin de ifadesi olan rüya, özellikle iletişim alanında başarılı bir geleceğe sahip olunabileceğinin altını çizer ve gençlerin hitabetteki ustalıklarını kullanabilecekleri mesleklere yönelmeleri halinde çok parlak, kazancı yüksek işlerde çalışabileceklerini müjdeler.

Rüyada Mavi Taşlı Bilezik Takmak

Üzerinde mavi taşlar olan bilezik takan kişiler yerinde konuşmayı seven, başkalarının işine burnunu sokmayan ve genellikle etraflarında sessiz, sakin biri olarak tanınan kimselerdir. Ancak mavi taşlı bilezik takan kişiler her ne kadar sessiz ve duygusal görünseler bile aynı zamanda beklenmedik cesaretleri ile herkesi şaşırtabilirler. Rüyanın vurguladığı unsur, kişinin özellikle iş alanında bu yönünü ortaya çıkarmasının işine yarayacağını ve pasif biri şeklinde bir algı yaratmasının mesleki kariyerine zararı olabileceğidir.

Rüyada Mavi Taşlı Yüzük Görmek

Dini konularda aşırı hassas biriyle nişanlanmak veya evlilik yolunda adım atmak manasına gelir. Aynı zamanda kurallara sıkı sıkıya bağlı bir yaşamın da ifadesidir. Kişinin ruhen kendisini özgür hissetmesine rağmen, çevresini, ailesini ve toplumu daima dikkate almasından ötürü hiçbir zaman başına buyruk hareket etmediğini, kendisine ve ailesine laf getirmemek için çok dikkatli yaşadığını da bildirir.

Rüyada Mavi Taş Görmenin Psikolojik Yorumu

Tutumlu olmakla israf arasındaki çizgiyi tutturmakta güçlük çeken, sevdiği kişileri mutlu etmek için elindekileri çoğu zaman düşünmeden harcayan ve kullanan kişilerin bu yönlerini değiştirmek istediklerini ancak aşırı duygusal olmalarından dolayı pek başarılı olamadıklarını ifade eder. Aşırı fedakarlıktan ve bencil olamamaktan ötürü başkalarının kişinin bu zaafını kullandıkları gerçeğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!