RuyaTabirleri.com

Rüyada Maya Görmek

Rüyada maya görmek, rüya sahibinin bir eli yağda bir eli balda, afiyette, rahatta ve lüks içinde yaşayacağına alamet ederken bir yandan da kişinin manevi anlamda huzurunu ve sağlığını kaybedeceğine işaret eder. Maddi imkânları çok olan fakat akıl noksanlığı yaşayacak bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu rüya hem iyi hem de kötü şekillerde yorumlanır ve rüya sahibinin zenginliğinin yerine geleceğine fakat huzurunun ve sağlığının kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Peynir Mayası Görmek

Rüyada peynir mayası görmek, kişinin rahat yaşamasına olanak sağlayacak kadar gelirinin olacağı anlamına gelir. İşlerin yolunda gideceği ve kişinin dünya malından yana yüzünün güleceği ile tabir edilir. Aynı zamanda inancın güçlü olacağına ve kişinin hem dinde hem de ahlakta olgun ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Hamur Mayası Görmek

Rüyada hamur mayası görmek, rüyayı gören kişinin belirsizlikler içinde geçecek bir dönem geçireceğine bu süre içerisinde karar almakta ve adım atmakta çok zorlanacağına işaret eder. Kişi, işlerin bir türlü netlik kazanmayışı nedeniyle ne yapacağını kestiremez hale düşecek demektir.

Rüyada Hamur Mayalamak

Bir kişi eğer rüyasında hamur mayaladığını görürse o kişinin bazı yeni planları olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin yeni oluşumların peşinde olduğuna ve yeni projelere imza atmak için gün saydığına yorulur.

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin feraha ereceği, düze çıkacağı, sıkıntılarından ve kötü günlerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Hayatın olumlu yönde ilerleyeceği, şansın, kısmetin açılacağı ve bereketin bol olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek görmek, rüya sahibinin geçim derdi çekmeyeceğine, her istediğini alabileceğine, her istediğini yapabileceğine ve doyasıya eğlenerek yaşayabileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!