RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Mayalı Hamur Görmek

Rüyada mayalı hamur görmek, yapılan işte yakın zamanda elde edilecek başarının göstergesidir. İyi işler yapmak, adını herkese duyurmak anlamındadır ve müjdeli haber gelmesine de yorulur. Eğer hamur kabarmışsa, bu durumda zafer elde etmek, üstün başarılar sayesinde payelendirilmek, onur duyulacak işler yapmak demektir. Mayalı hamur, genç ve evli bayanlar için hamilelik haberi manasına geldiği gibi, kız evlat sahibi olunacağını da müjdeleyebilir. Hamur kabarmış ve etrafa bulaşmışsa ve döküldüğü yer temizse alınacak iyi havadislere, yapılan işten büyük gelirler elde etmeye yorumlanır. Döküldüğü yer pisse, kulağa gelen bazı dedikodular nedeniyle can sıkıntısı yaşanacak anlamına gelir. Haksızlığa uğramak, emek hırsızı bir kimse yüzünden zor günler geçirmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mayalı Hamur Pişirmek

Geçmişten bugüne kadar verilen emeklerin neticesini en iyi şekilde alacak olmaya ve kişi hakkında herkesin iyi sözler söylemesine, gurur verici işler yaparak ailesini mutlu eden rüya sahibinin para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Kendi işini açarak ticarette iyi yerlere gelecek olmaya da yorumlanan rüya aynı zamanda göç etmek, yeni bir şehre taşınmak, aile üyeleriyle birlikte yeni bir hayata başlamak manasına gelir.

Rüyada Mayalı Çiğ Hamur Yemek

Aceleci davranmak yüzünden henüz olgunlaşmamış bir işi bozmak anlamındadır. Düşünmeden edilen bir söz yüzünden sevilen biriyle arası açılan rüya sahibinin daha sonra pişmanlık duyacağını ancak durumu düzeltmek için gösterdiği çabaların yetersiz kalacağını alamet eder. Bir dönüm noktasında olmak ve çıkan bir şansı doğru değerlendirmek gerektiğinin altını çizen rüya, kişiye sabırla hareket etmesi öğüdünü verir.

Rüyada Mayalı Hamur Görmenin Psikolojik Yorumu

Doğru işler yapma gayretinin işareti olan rüya, hak yemeden yaşamaya çalışmanın ve maneviyatın kişi için çok önemli olduğunun, doğaya ve her canlıya derinden bir sevgi beslendiğinin işaretidir. Yüce gönüllü olmak, zor durumdaki herkese yardım eli uzatmak, sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak üzerine düşeni kendince yerine getirmeye çalışmak anlamındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!