RuyaTabirleri.com

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz görmek hayatın getireceği güzellikler olarak tabir edilir. Rüya sahibini mutlu ve daha yaşanılabilir günler bekliyor demektir. Rüyada maydanoz gören kişi Allah katında en makbul kullardandır ki yaradanın hayırlarından hayatı boyunca faydalanacak, hiç tehlikeye, belaya, kazaya bulaşmayacak, cebi parasız, evi nimetsiz, yüreği sevgisiz kalmayacak demektir.

Rüyasında maydanoz gören kişinin kalbinin temiz olduğu, bu nedenle de hayatı boyunca yani yaşarken de ebediyete göçtüğünde de huzur içinde olacağı tabiri yapılır. Bu kişi her iki cihanda da Allah’ın sevdiği kulları arasında olacak demektir. Rüyada maydanoz gören kişi her işte muvaffak olur ve her işin altından evvel Allah alnın akı ile çıkar.

Rüyada Maydanoz Almak

Rüyada maydanoz aldığını gören kişi hiç hastalığa yakalanmaz, her zaman vücudu da kafası da zinde olur. Rüya sahibinin hayatı boyunca yüreği ferah ve huzur dolu geçecek demektir.

Rüyada Maydanoz Yemek

Rüyada maydanoz yemek rüya sahibi için hem kolaylık hem de meşakkat olarak tabir edilir. Rüya sahibinin gözü yüksekte olduğu için gecesini gündüzüne katarak mesai harcaması gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çok çalışması kendisi için hayırlıdır, kafasının her daim dinamik olacağına işaret eder.

Rüyada Maydanoz Toplamak

Geleceğe yönelik planlar anlamına gelir. Rüya sahibi yaşlılığında ve emekliliğinde rahat yaşamak, kimseye muhtaç olmamak ve geçim sıkıntısı olmadan ihtiyarlığının tadını çıkarmak için bazı planlar yapıyor ve bankada bir emeklilik hesabı tutuyor demektir.

Rüyada Maydanoz Doğramak

Rüya sahibinin başını toprağa koymadan önce malını çocukları arasında paylaştırıp, hem kafasını hem de yüreğini susturup, rahat etmek isteyeceği yönünde yorum yapılır. Rüya sahibi kendisinden sonra evlatları arasında nifak olmaması için bunu kendine vazife görmüştür ve vicdanını rahat ettirmesi için mal paylaşımı yapacaktır diye tabir edilir.

Benzer aramalar: rüyada maydonoz görmek

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: