RuyaTabirleri.com

Rüyada Mayın Görmek

Rüyada mayın görmek hem iyiye yorulmaz, hem de uğursuzluk, sıkıntı ve belaları ifade eder. Olumsuz gelişmeleri bildiren rüya, özel hayatta yaşanacak krizlerin veya kavgaların boşanma isteğine değin uzanabileceğini, rüya sahibinin çektiği eziyete son vermek için her şeyden vazgeçecek kadar gözünü karartacağını delalet eder. Rüya sahibini duyduğunda çılgına çevirecek, sinirlerine hakim olmakta zorlayacak olayların hasıl olacağını, evin içinde esip gürleyecek olan kişinin sevdiklerini kıracağını, uzun süre küskünlüklerin yaşanacağını da ifade eder. İş hayatında çetin günlerin geleceğini ve düşmanların atağa geçeceğini bildiren rüya bazı projelerde araya giren kötü niyetli, çıkarcı kimseler nedeniyle zarar edileceğini, güvenilen insanların dışındaki kimselerle bu dönemde işbirliği içine girmenin doğru olmayacağını da vurgular.

Rüyada Mayın Döşemek

Kendisine yapılmış bir hatanın veya yanlışın kinini güden kişilerin yıllarca içlerinde besledikleri duyguları o kimseye direkt olarak söyleyeceklerini ve tüm bağlarını koparacaklarını bildirir. Tehlikeli ve onay görmeyen, hatta yasalar açısından da sıkıntılı işlere girişecek olan rüya sahibinin bir an evvel davranışlarını, düşüncelerini değiştirmesi gerektiğini öğütler. Bu tutumda devam edilmesi halinde başkaları zarar görse bile en büyük zararı rüya sahibinin göreceğini, ilerleyen zamanlarda büyük pişmanlıklara neden olacak olayların içinde bulunmamak gerektiğini de belirtir.

Rüyada Mayın Toplamak

Bir araziden mayın topladığını gören kişi düşmanları ile masaya oturur ve anlaşmaya varır. Karşılıklı sulhun sağlanacağı günlerin yakın olduğunu belirten rüya, eski nefretlerin, kavgaların hükmünü yitireceğini, daha barışçıl bir tutum içine girileceğini, kendi hayatını düzene sokacak olan rüya sahibinin başkalarının da zarar görmesini engelleyeceğini delalet eder.

Rüyada Mayın Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak yoğun bir tedirginlik yaşandığını, can sağlığı da dahil kendini tehlikede hisseden kişinin huzursuzluğunun özel hayatına da yansıdığını bildirir. Genellikle korkulan durumların veya insanların varlığına dikkat çeken rüya, yanlış ya da hatalı işler yapanların pişmanlık içinde olduklarını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!