RuyaTabirleri.com

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek her türlü kötü alışkanlığı olan bir adama işaret eder. Maymun aynı zamanda kişiye kötülük yapmak için en zayıf anının bekleyen birine işaret eder. Tabir yerindeyse bu kişi bir köpek gibi iz sürüyor, rüya sahibinin her attığı adımı takip ediyor demektir. Bir kişi rüyasında maymunla kavgaya tutuştuğunu ve onu yenmeyi başardığını görürse, önemsiz ama yatağa düşürecek bir sağlık sorunu yaşayacak sonra da yeniden sağlığına kavuşacak demektir.

Bir kimse eğer rüyasında maymunla cinsel ilişkiye girdiğini görürse çok büyük bir yanlışa düşecek ve Allah katından günahkâr olacak demektir.  Bir kimse rüyasında yanından hızla bir maymunun geçip gittiğini görürse eğer o kişi çevresinde ona zarar verecek olan kişiyi etkisiz hale getirerek kendisinden uzaklaştıracak demektir.

Rüyada Maymun Eti Yemek

Rüyada maymun eti yemek kişinin uzun sürecek olan bir sağlık sorununa delalet eder. Rüya sahibi eğer rüyasında maymun etini şifa bulması için yerse bu sağlık sorunu ile ömür boyu mücadele etmek zorunda kalır.

Rüyada Maymun Yakalamak

Bir kimse rüyasında maymun avladığını görürse hilebaz birinden yardım alarak hile ile bir iş yapacak demektir.

Rüyada Maymunun Isırdığını Görmek

Bir kişi rüyasında kendini maymunun ısırdığını görürse bu, rüya sahibinin biriyle yapacağı kavgaya ya da ağız münakaşasına delalet eder. Rüya sahibinin ağzının tadının kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Dişi Maymun Görmek

Rüyada dişi maymun görmek bir kadınla tabir edilir. Bu kadın herkesin arasını bozan, kötü huylu ve kötü niyetli bir kadındır.

Rüyada Erkek Maymun Görmek

Rüyada erkek maymun görmek zalim, kalpsiz, herkese kötülük etmekten zevk alan, kötü huylu, kötü niyetli ve kötü işler yapan bir adam olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: