RuyaTabirleri.com

Rüyada Mayo Giymek

Rüyada mayo giymek, rahatlamanın,  ne zamandır biriken stresin ve sinirin uzaklaşacağının habercisidir. Erkek veya bayan, mayo giymek genellikle kişinin bunaldığına ve çevresine bazı şeyleri kanıtlamak isteyeceğine alamettir. İslami açıdan hareketlerinin ve konuşmalarının sorumluluğunu almayan biriyle ağız dalaşına girmek yahut bu kişiyle münakaşa etmek anlamına geldiği gibi, kişinin istemeden yapacağı bazı hatalara ve günahlara da yorumlanır. Her konuda gözü kara davranan, hedeflerine giderken korkusuz olan kişilerin, giriştikleri her işin altından kalkmak için üstün bir gayret sarf edeceklerine, sırf daha iyi, daha rahat bir hayat sürebilmek için bazı konularda tavizler vermek zorunda kalacaklarını tabir eder. Mayo giymek bugüne kadar yapılan işin dışında bir alanda var olmaya çalışmak, ticaretin bir dalı ile ilgilenmek anlamına da gelir.

Rüyada Mayo Almak

Bir bayanın beyaz mayo aldığını görmesi, her şeyi yerli yerinde yaptığına alamettir. Abartıdan uzak, tamamen kendi kurallarına uygun, ailesini memnun edecek şekilde yaşayanların yaşamlarının aynı şekilde devam edeceğini ve bundan sonra çok büyük değişikliklerin olmayacağını delalet eder. Kırmızı mayo aşk hayatında yaşanacak hareketliliğin ifadesi olduğu gibi, özellikle bekar kişiler için kapıda şahane bir kısmet olacağını, bu kimseyle herkesin kıskanacağı güzel bir beraberlik yaşamaya başlayacaklarını işaret eder. Siyah mayo ketum ve sırları olan biriyle tanışılacağının ifadesidir.

Rüyada Yırtık Mayo Giymek

Yırtılmış mayo, yapılan işte aileyi ya da işyerindeki amirleri bir türlü memnun edememek yüzünden strese girmek ve üzüntü duymak anlamına gelir. Çok fazla açık verildiğini, kişinin bir türlü kendisini tutamayıp tüm sırlarını herkesle paylaştığını da delalet eder.

Rüyada Mayo Giymenin Psikolojik Yorumu

Ruhsal arınma isteğine işarettir ve genellikle kişinin zihnini çok yoran bir işle meşgul olduğunu ya da yaşadığı günlerin ağır sorumluluklar nedeniyle kişiyi yorduğunu ifade eder. Hayatla ilgili ciddi değişikliklerin, yer değiştirme veya taşınma arzusunun bir sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!