RuyaTabirleri.com

Rüyada Mayo Görmek

Rüyada mayo görmek, yeni ve güzel atılımlar gerçekleştirmeye, hayırlı olaylar yaşamaya, iyi kalpli, yardımsever, hatır bilen, kadri ve gönlü yüce kimselerle karşılaşmaya ve onlardan gelecek faydaya, mal sahibi olmaya, rahat bir hayat sürmeye, borçları ve hastalıkları aşmaya, sorunlar karşısında soğukkanlı olup, etrafı yatıştırmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yatırım amaçlı bazı işlere sermaye yatıracağı ve sonunda memnun olacağı anlamına gelir.

Rüyada Mayo Giydiğini Görmek

Rüyada mayo giymek baş ağrısına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, yapacağı bazı hareketler nedeniyle birilerini çok kızdırıp, kendi üstüne salacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, tabir yerindeyse bundan sonra ayıkla pirincin taşını durumuna düşecek demektir.

Rüyada Mayo Almak

Rüyada mayo almak, kar elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, elinin bollaşacağına ve geçiminin kolaylaşacağına tabir edilir.

Rüyada Bikinili Kız Görmek

Rüyada bikinili kız görmek, kişinin sahip olduğu maddi imkânların ve varlığın artacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine yorulur. Kişi parasal anlamda çok daha güçlü hale gelecek demektir.

Rüyada Bikini Giymek

Rüyasında bikini giydiğini gören kişi, bazı yanlış anlaşılmalar nedeni ile zor durumda kalacak ve kendini kötü ve hileli bir durumun içine çekilmeye çalışılırken bulacak bu nedenle de insanların gözünde hoş olmayan durumlara düşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Mayo Görmek

Rüyada beyaz mayo görmek, sağlık, mutluluk ve uzun bir yaşam olarak ifade edilir. Kişinin, hayallerinin gerçekleşeceğine, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, varsa geçim derdini atlatacağına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Mayo Görmek

Rüyada kırmızı mayo görmek, rüya sahibinin kalbine bir aşk ateşinin düşeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,