RuyaTabirleri.com

Rüyada Mazot Görmek

Rüyada mazot görmek, rüyayı gören kişinin, hayatındaki kadınlardan birinin yaşadığı sorunlara müdahale etmesinden ötürü büyük ve geri dönülmez sıkıntılara girip uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına ve iş hayatında ve aile hayatında problemlerle karşılaşıp tartışma ve sürtüşmelere sebep olacağına yorulur. Uzun zamandan beri planlanan ancak sürekli ertelenen bir gezinin yapılabileceğine delalet eder.

Rüyada mazot gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında sıkıntılı bir dönem geçirdiği sırada beklenmedik bir yerden ya da bir kişiden destek gelmesine tabir edilir.

Rüyada Gazyağı Görmek

Rüyada gazyağı gören kişinin, iş hayatında büyük başarılar sağlayacağına ve gerek bugün gerek yıllar sonra çok iyi mevkilerde bulunacağına işaret edilir.

Rüyada Yanmakta Olan Gazyağı Görmek

Rüyada yanmakta olan gazyağı görmek, gelecek günlerin aydınlık olacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına yorumlanır.

Rüyada Borudan Gazyağı Fışkırdığını Görmek

Rüyada borudan gazyağı fışkırdığını görmek, epey zamandır beklenen hayırlı ve sevinçli bir haberin en kısa zamanda geleceğine ve bu haber üzerine çok huzurlu ve rahat günler yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Rüyada benzin istasyonu görmek, rüya sahibinin, sıkıntılı günler geçireceğine iki yakasını bir araya getiremeyip parasal olarak iflasın eşiğine geleceğine ve bu sebep ile karışık günlerin çok yakında olduğuna yorulur.

Rüyada Akaryakıt Görmek

Rüyada akaryakıt görmek, rüyayı gören kişinin, planladığı bir yolculuğa çıkarak iş hayatındaki sıkıntılara ve strese bir süre ara vereceğine işaret edilir.

Rüyada Benzin Almak

Rüyada benzin aldığını gören kişinin, yasak bir aşk ilişkisine gireceğine ve bu ilişki durumundan ötürü tüm aile hayatının ve sosyal hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve büyük sıkıntılar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: