RuyaTabirleri.com

Rüyada Meclis Görmek

Rüyada meclis görmek, kafa karışıklığına neden olacak bazı gelişmeler yaşayan rüya sahibinin karar vermekte zorluk çekeceğine işarettir. İş konusunda birden fazla teklifle karşılaşmak, maddi olanakları ve cazibesi farklı çok iyi fırsatlara sahip olmak demektir. Miras veya toprak ile ilgili bir konuda aile ile birlikte karar verileceğine ve kişinin eline geçecek para miktarından sonra kafasındaki işi gerçekleştirmek için her şeyin uygun olacağını da alamet eder. Bu rüya kişinin kendi güvenliğini ve konforlu hayatını korumak için bazen aşırı davranışlarda bulunacağına, bu yüzden cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine ve gelecek kaygısı nedeni ile bugünkü hayat standardında biraz daha düşüşe geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Meclise Girmek

Gururlanılacak bir işe imza atmak anlamına gelen rüya, kişinin tüm hayatını etkisi altına alacağı bir riske girerek kendisini kanıtlama imkanı bulacağını bildirir. Hayatın sunduklarının dışında kendi hırsı ve istekleri doğrultusunda hareket eden rüya sahibinin hayallerine kavuşmak için uğraşacağına, kendisini geliştirmesine yardımcı olacak ve tecrübeleri ile rüya sahibine ışık tutacak önemli bir kimseyle karşılaşılacağına da tabir edilir. Meclise girdiğini gören kimseler yönetim kadrosunda görev alırlar ve işlerinde yükselmeleri söz konusu olur.

Rüyada Meclis Binası Görmek

İşlerin büyümesi sonucu yeni bir binaya taşınmak ve yeni işçiler almak anlamına gelen rüya hayırlı yorumlara vesiledir. Kişi için resmi olanakları çok iyi olan bir göreve, mevki sahibi olduğu kadar zenginliği ile de göz dolduran bir eşe, şans dolu günlere işarettir. Dua edilen bir isteğin en kısa zamanda gerçek olacağının da müjdesini verir.

Rüyada Meclis Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini toplumla ve topluluklara kabul ettirmek için uğraş veren kişilere, önemsenmek isteğine, daha çok takdir toplamak için sürekli olarak kendisini geliştirmeye çalışan rüya sahibine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Meclis Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (08 Kasım 2015 saat: 10:56)

    Rüyamda hiç tanımadığım ama ailemden olduğunu rüyamda bildiğim insanlar sayımda ablam solumda annem karşımda babam ve murat amca oturuyorlardı. Konuyu tam hatırlamıyorum ama ben bağdaş kurup oturmuştum diğer herkes normal oturmuştu. En küçük ben olmama rağmen murat amcaya bişeyler yapmasını söylüyordum. Karar gibi bir şey veriyordum. Murat amca 70 küsür yaşında bu arada brn 16 yaşındayım. En çok dikkatimi çeken bir kadın sağ çaprazımda oturuyordu rüyamda benim ailemden olduğunu biliyordum ama gerçekte tanıdığım ya da ailemden böyle biri yok.ve kadının kan kırmızısı üzerinde ince gümüş rengi çizgiler olan bir şalı ve elinde bebeği vardı ama o şalı hiç unutamıyorum nedense. Ve o kadar aile büyüğü varken beni konuşturuyorlardı biraz tuhaf geldi uyanıp rüyayı düşündüğümde..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,