RuyaTabirleri.com

Rüyada Meczup Görmek

Rüyada meczup görmek, rüyayı gören kişinin karşılaşacağı aksi, halden anlamayan, söz dinlemeyen, deyim yerindeyse bildiğini okuyan, asi ve dik başlı bazı kimselerin varlığına ve rüya sahibinin bunlar yüzünden karşılaşacağı zorluklara, uğrayacağı zararlara ve yaşayacağı sıkıntılara rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatını alt üst edecek, başarılarına mani olacak kimselerin onun işine karışması nedeniyle sorunlu bir dönem geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Deli Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yaşamına renk, eğlence ve mutluluk getirecek biriyle tanışacağına, onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına ve adeta ayrılmaz ikili olacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatına anlam katacak bir insanın varlığına alamet eder.

Rüyada Deli Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin atacağı bir adım sayesinde tüm işlerinin hal yoluna gireceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, şansının da döneceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin çoğalmasına vesile olacak bir gelişme yaşanacak demektir.

Rüyada Akli Dengesi Yerinde Olmayan Birini Görmek

İyidir ve rüya sahibinin sosyo ekonomik durumunun güçleneceğine, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine ve ticaretteki başarısının artacağına işaret eder. Bu sayede rüya sahibinin kazancının da fazlalaşacağı ile tabir edilir.

Rüyada Saf Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceği için hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, planlarını gerçekleştirmek için çok önemli ve büyük fırsatlar elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Psikolojisi Bozulmuş Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin içine attığı ve kafasına taktığı bazı sorunları olduğu, bunları kendine dert ettiği, büyük bir çıkmaza girdiği ve kendisini çok çaresiz ve mutsuz hissettiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,