RuyaTabirleri.com

Rüyada Medrese Görmek

Rüyada medrese görmek, rüyayı gören kişinin dinde olgun ve güzel kişi olduğuna, insanlara iyilik yapmaktan çok büyük huzur duyduğuna bunu ibadet saydığına, kin ve nefret nedir bilmediğine, Allah’ın bağışlayıcı kullarından olduğuna, doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmadığına, içine fesat düşürmediğine, nefsine yenilmediğine, ailesinin boğazından da haram tek lokma geçirmediğine rivayet edilir.

Rüyada Medrese Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin hayrına çok makbul bir iş yapacağı, insanları sevindireceği, onların her zaman dua edeceği ve güzel anacağı kimse olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hak yolunda çok büyük bir adım atacağına ve büyük sevap kazanacağına işaret eder.

Rüyada Medreseye Gitmek

Rüyayı gören kişinin Allah tarafından gelecek iyi, güzel ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Medresede Namaz Kılmak

Rüyayı gören kişinin tövbelerinin, dualarının, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceği, kişinin muradına ereceği anlamına gelir. Rüya sahibi isteklerine kavuşacak, hayattan beklentilerini yerine getirmek fırsatı elde edecek, uzun sağlıklı ve güzel bir ömür geçirecek, bunun için de Allah’a her zaman şükredecek demektir.

Rüyada Medresede Olmak

Rüyayı gören kişinin moralini yerine getirecek, onu ağız tadına, keyfe ve neşeye ulaştıracak yeni gelişmelerin yaşanacağına kötü günlerinden kurtulacağına, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Tarihi Medrese Görmek

Rüyayı gören kişinin hikmetli kimse olacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamet eder. Rüya sahibinin herkes tarafından kendisine saygı duyulması ve sözlerine itibar edilmesi onu çok mutlu ve memnun edecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!