RuyaTabirleri.com

Rüyada Mehdi Görmek

Rüyada mehdi görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Hem rüyayı gören kişinin hem de ailesinin ve sevdiklerinin, yakın bir zaman içinde iş hayatlarında ve aile hayatlarında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacaklarına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, sıkıntılarını bu sayede yeneceklerine, iş hayatlarında hayırlı ve kazançlı adımlar atacaklarına, bu adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacaklarına ve çok mutlu olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Mehdi Olmak

Rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, bu sayede çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına ve sıkıntılarının çözümü için destek olacağına delalet eder.

Rüyada Mehdi Olduğunu Görmek

Uzun zamandan beri büyük sıkıntılar çeken rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, bu sayede hem çok büyük kazançlar elde edeceğine hem de yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çok daha büyük yardımların kapısını açacağına rivayet eder.

Rüyada Mehdi’nin Geldiğini Duymak

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri beklediği, iş hayatında çok büyük yarar sağlayacak olan ve neredeyse tüm sıkıntılarını bitirecek bir haberin ya da iş ile ilgili sevindirici bir sonucun yakın bir zamanda ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Mehdi’yi Duymak

Çok uzun bir zamandan beri aile hayatındaki sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, Allah’ın izni ile bu sorunlardan çok yakında kurtulacağına ve bundan sonra hiçbir şekilde çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mehdi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eren bektaş (05 Ocak 2015 saat: 20:42)

    Rüyamda Bır mağrada ısım telaşlıydım bu ara ses duyudum Tanrının sesı bana tabutu bulacaklar dedı sakla onu dedı korktum başı olacaktı elıme bu çöp odun yanı gerı kazıyodum o ses ottır o tabutu dedı aşlağıya ıttırdım bulacaklar dıye odum koptu odunu bulacaklar beceremıycem dıye ve bu an odunu ıttım tabut düştü ıçe aşlağıya o ses tamam artık bulamazlar dedı ne demk bu

  2. murat (02 Ocak 2015 saat: 00:24)

    Hava aydinlikti ogle vakti idi.bilmedigim ama benzettigim bi (carsidaki kultur sitesinin o yolu Manisa) yolda acelem var eve gitmem lazim annem aklima geliyo onla zaman gecirmek istedigim icin kosuyorum(ailem uzun zamandir aram bozuk o yuzden annemle guzel vakit gecirmek istedigim icin) ama kosarken yavasliyorum ne kadar hizli kosmaya calissamda yavasliyorum (elimdede tam hatirlamiyorum ve cozemedim be oldugunu ama en cok ekmege benzettim)ondan sonra farkli bi yerdeyim hava kapali yagmur yagcak gibi bir hava var elimde telefon mu ne vardi galiba ama yine acelem varmis gibi hissediyorum ve mehdi gelcek dedim ordada bitti SIMDIDEN TESSEKUR LERIMI SUNARIM :)

  3. mustafa (09 Kasım 2014 saat: 21:56)

    ben ruyamda bir otobus dolusu siyah çarşaflı kapalı musluluman kadın gördum ve hepsi koltuklarda oyuruyordu ayakta duranları sıkısik bir şekilde dikiliyordu fakat aykta duranlarda kapalı bayan ama onlrın elbiselerı turkıyedekı bayanlar gibi farklı renglerde idi .bunlar nereye gidiyorlar diye sordum mehdi as gelmiş şama surıyeye gidiyorlar dedıler. ruyamı acıklarsanız sevinirim acaba mesajmıydı anlam veremedim. ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,