RuyaTabirleri.com

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada mektup görmek gerçek anlamına yakın ve uygun olarak yorumlanır. Rüya sahibi için söz ya da yazı anlamına gelir. Rüyasında mektup gören kişi olumlu ve güzel sözler işitebilir ya da kendisi için böyle yazılar okuyabilir. Rüyada mektup görmek gönül işi ile de tabir edilir. Rüya sahibinin durgun olan aşk hayatı, karşısına çıkacak olan ve yıldırım aşkı ile tutulup, büyük heyecan yaşayacağı kişi sayesinde bir anda güzelleşecek ve kendisine büyük mutluluk verecektir.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak iki şekilde tabir edilir. Eğer mektup açık bir zarf içinde gelirse, rüya sahibinin tüm dostlarını da ortak edip onlarla paylaşabileceği bir haber alacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına delalet eder. Her iki durumda da güzel sözler ya da mutluluk verici haberdir.

Rüyada Mektup Okumak

Aslında rüyada mektup almakla mektup okumak arasında bir fark yoktur. Rüya sahibi için mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasından mektup okuduğunu gören kişi, büyük bir sabır ve sükûnetle beklediği o güzel haberi nihayet alacak demektir.

Rüyada Mektup Zarfı Görmek

Rüya sahibine ait şahsi meselelerin herkesin ağzına sakız olacağına ve rüya sahibinin bundan duyacağı rahatsızlığa ve huzursuzluğa delalet eder. Aynı zamanda bu rüya için, rüya sahibini sürekli atlatan, bilerek telefonlarına çıkmayan ve mesajlarına cevap vermeyen bir kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Mektup Yazdığını Görmek

Bir meramını dile getirmeye işaret ederken, dost meclislerinde dostlarla keyifli sohbetler yapmaya, uzun zamandır görülmeyen dostları görüp, onlarla kucaklaşmaya ve özlem gidermeye tabir olunur. Bu buluşma rüya sahibine ilaç gibi gelecek ve mutluluk gözyaşları döktürecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mektup Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Asuman (12 Mayıs 2014 saat: 00:44)

  Merhabalar,

  Dun gece benim icin cok ozel bir ruya gordum. Bunun yorumunu biraz tahmin edebilsemde merak ediyorum.

  Tanisdigim bir erkek ile birlikte onun aile fotograflarina bakiyorduk. Sonrasinda kayinvalide adayinin resimlerini gordugumde kendime cok benzettim.
  Sonra bana kayinvalide adayindan iki mektup geldi. Ilkinde bana ne kadar mutlu oldugunu, oglunla evlenmem gerektigini ve bizim ne kadar mutlu olucagimizi yazmis. Digerinde ise bizim icin gelecekte hic sorun yasamicamiz yani hayallerimiz icin bize destek olacagini yazmis. Sonrasinda tanistigim kisi bana diyor ki; Merak etme az kaldi…
  Ve burda uyaniyorum ve cok huzurlu uyandim.

  Yorumunuzu merakla bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,