RuyaTabirleri.com

Rüyada Mektup Okumak

Rüyada mektup okumak, genellikle mektubun içeriğine göre yorumlanmaktadır. Rüyada içerik olarak olumlu ve güzel şeylerin yazıldığı bir mektup görmek, işinizin diama rast gitmesine, güzel ve hayırlı bir haber almaya, devlet ve izzete kavuşmaya işarettir. Güzel haberlerin verilmediği mektubu okumak ise, zorluğa ve kokulan birtakım işlere yorumlanır. Rüyada sadece kendisine mektup okuyan, çok çalışmasının sonuçlarını en güzel şekilde alır ve makam sahibi olur. Başkalarına mektup okumak, bir kimsenin size hayırlı haber getirmesine veya o gördüğünüz kişiler tanıdıksa beraber karışacağınıza bir olaya işaret eder.

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada görülen mektup genellikle haberdir. Postacının size mektup verdiğini görmeniz, hayırlı bir kimseden işiteceğiniz güzel bir habere, yakında size ulaşacak güzel bir kısmete yorumlanır. Rüyada sarı mektup görmek hastalığa, kırmızı mektup yakında bir aşk ilişkisi yaşayacağınıza, siyah mektup başınıza gelecek bazı sıkıntılara, mor mektup ağlamaya, yeşil mektup ise imana, dinen güzelliğe, maneviyatın yükselmesine işaret eder.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup alan kimse herksin imreneceği ve özeneceği bir mevkiye erişir. Bu rüya saltanat, nimet, izzet ve şeref demektir. Rüyada mühürlü bir mektup alan kimse bir sırra kavuşur. Renkli bir mektup almak genellikle duygular ile ilgilidir. Yakın zamanda birtakım duygusal çatışmalar yaşamaya, karşı cinsle yaşayacağınız birtakım ilişkilere işarettir. Rüyada bir kadından mektup almak güzel habere, bir erkekten mektup almak ise iş hayatında başarıya işarettir.

Rüyada Mektup Okumanın Psikolojik Tabiri

Rüyada mektup okumak genellikle gerçek hayatında herhangi bir haber bekleyen kişinin inde bulunan bu isteğini ortaya koymaktadır. Bu rüya bazen de iş hayatında yükselmek istediğinizi ve belirli bir makama ulaşmayı hedeflediğinizi gösterir. Mektup okumakla ilgili bir rüyayı gören kimse, iç dünyasında birtakım sıkıntılar yaşar ve sıkıntıların bitmesini arzular.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!