RuyaTabirleri.com

Rüyada Mektup Okumak

Rüyada mektup okumak, genellikle mektubun içeriğine göre yorumlanmaktadır. Rüyada içerik olarak olumlu ve güzel şeylerin yazıldığı bir mektup görmek, işinizin diama rast gitmesine, güzel ve hayırlı bir haber almaya, devlet ve izzete kavuşmaya işarettir. Güzel haberlerin verilmediği mektubu okumak ise, zorluğa ve kokulan birtakım işlere yorumlanır. Rüyada sadece kendisine mektup okuyan, çok çalışmasının sonuçlarını en güzel şekilde alır ve makam sahibi olur. Başkalarına mektup okumak, bir kimsenin size hayırlı haber getirmesine veya o gördüğünüz kişiler tanıdıksa beraber karışacağınıza bir olaya işaret eder.

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada görülen mektup genellikle haberdir. Postacının size mektup verdiğini görmeniz, hayırlı bir kimseden işiteceğiniz güzel bir habere, yakında size ulaşacak güzel bir kısmete yorumlanır. Rüyada sarı mektup görmek hastalığa, kırmızı mektup yakında bir aşk ilişkisi yaşayacağınıza, siyah mektup başınıza gelecek bazı sıkıntılara, mor mektup ağlamaya, yeşil mektup ise imana, dinen güzelliğe, maneviyatın yükselmesine işaret eder.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup alan kimse herksin imreneceği ve özeneceği bir mevkiye erişir. Bu rüya saltanat, nimet, izzet ve şeref demektir. Rüyada mühürlü bir mektup alan kimse bir sırra kavuşur. Renkli bir mektup almak genellikle duygular ile ilgilidir. Yakın zamanda birtakım duygusal çatışmalar yaşamaya, karşı cinsle yaşayacağınız birtakım ilişkilere işarettir. Rüyada bir kadından mektup almak güzel habere, bir erkekten mektup almak ise iş hayatında başarıya işarettir.

Rüyada Mektup Okumanın Psikolojik Tabiri

Rüyada mektup okumak genellikle gerçek hayatında herhangi bir haber bekleyen kişinin inde bulunan bu isteğini ortaya koymaktadır. Bu rüya bazen de iş hayatında yükselmek istediğinizi ve belirli bir makama ulaşmayı hedeflediğinizi gösterir. Mektup okumakla ilgili bir rüyayı gören kimse, iç dünyasında birtakım sıkıntılar yaşar ve sıkıntıların bitmesini arzular.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mektup Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. merve (01 Şubat 2015 saat: 20:55)

  Ruyamda amerikada arkadaslarmla geziyorduk. Amerika baskani arabasiyla onumuzden gecti , boyle karnaval gibi bisey varmis. Bikinili kizlar araba yikiyorlardi erkek arkadasmı bi tanesinin bacaklarina dokundu birden guvenlik gorevlileri sardi etrafini dovmeye basladilar. Hastaneye kaldirdilar bende pesinden gittim bekledm ama hemsire geldi yanima szn beklediginz beyfendi size bir mektup birakip gitti dedi. Mektupta ayrilmak istedigini yaziyordu. Ben cok icerledm ama yanmdakilere umrumda degilmis gibi davrandim yoluma devam ettim.

 2. merve (01 Şubat 2015 saat: 20:53)

  Ruyamda amerikada arkadaslarmla geziyorduk. Amerika baskani arabasiyla onumuzden gecti , boyle karnaval gibi bisey varmis. Bikinili kizlar araba yikiyorlardi erkek arkadasm bi tanesinin bacaklarina dokundu birden guvenlik gorevlileri sardi etrafini dovmeye basladilar. Hastaneye kaldirdilar bende pesinden gittim bekledm ama hemsire geldi yanima szn beklediginz beyfendi size bir mektup birakip gitti dedi. Mektupta ayrilmak istedigini yaziyordu. Ben cok icerledm ama yanmdakilere umrumda degilmis gibi davrandim yoluma devam ettim.

 3. merve (01 Şubat 2015 saat: 09:26)

  Ruyamda amerikadayık. Bikac arkadasimla gitmisiz erkek arkadasim da vardi. Amerikanin baskaninin araba konvoyunu gorduk, karnaval gibi bisey varmis. Bikinili kadinlar araba yikiyorlardi erkek arkadasim yanlarina gidip bi tanesinin kalcasina dokundu, guvenlikten adamlar geldi ustune cullandilar. Sonra hastaneye kaldirildigini soyluyorlar bize, bende hastane kapisinda ciksin diye beklerken hemsire bi zarf getirdi . erkek arkadasim benden ayrilmak istedigini bana yetenedigini yaziyordu. Ben cok icerleedim ama yanimdakilere belli etmemek icin bosverin diyip yurumeye devam ettim.

 4. emsal (20 Ocak 2015 saat: 15:33)

  rahmetli dedem görücüleri arayıp müsait olduğumuzu söyleyip davet ediyor bana da babamı annemi çağırmamı söylüyordu.Sonra görücüler geldi ev çok kalabalıktı ben kendi halimdeydim, küçük bir çocuğu seviyordum beni isteyenlere verdiler.Talip olanı daha önce görmemiştim yanımda oturuyordu iyi biriydi sevdim.Sonrasında bana askerden süslü mektuplar gönderdiğini benim onları okuduğumu gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,