RuyaTabirleri.com

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek saf, katıksız, plansız, hesapsız ve çıkarsız olmaya işaret eder. Rüyasında melek gören kişi hayatı boyunca kötülüğün ne demek olduğunu bilmeyecek ve bir an olsun aklından birine kötülük yapmak ya da zarar vermek geçmeyecek demektir. Rüya sahibi hayırlar ve nurlar içinde olacak, yüzü güleç, kalbi de pamuk kadar yumuşak olacak diye tabir edilir.

Rüyada melek gören kişi hayatın hep iyi taraflarını görecek bu sayede de iyi şeylerle karşılaşacak ve mutlu bir hayat sürecek diye yorumlanır. Bu kişi yeryüzünde iyi olan ne varsa mutlaka tadına varacak ve mutlu olmanın zevkinden bol bol nasiplenecektir. Rüyasında melek gören kişinin çevresinden hayırlı, güzel ve kendisini yücelten sözler işiteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Melek Olup Uçmak

Rüyasında bir melek olup gökyüzüne uçtuğunu gören kişi, dünya hayatını da ahiret hayatını da gerçek bir mümin gibi yaşayarak geçirecek, rüya sahibinin Allah’ın her türlü mükâfatına erişme mutluluğuna ve şerefine nail olacağı anlamına gelir.

Rüyada Melek Figürü Görmek

Rüya sahibinin temiz hayallerine ve dualarına delalet eder. Rüya sahibi Allah’a el açıp en hayırlı duaları edip, en güzel dilekleri tutacak diye tabir edilir.

Rüyada Melek Kolye Görmek

Rüyada melek kolye görmek samimi duygulara işaret ederken, kişinin imanı tam bir insan olduğuna da delalet eder.

Rüyada Melek Dövmesi Görmek

Rüya sahibinin her zaman sağlıklı olacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine yorulur.

Rüyada Melek ve Şeytan Görmek

Kişinin iki fikirli olup, bazen iyimser bazen de bir o kadar kötümser olduğuna delalet eder. Şeytan ve melek rüya sahibinin hem iyi hem de kötü düşünceleri olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!