RuyaTabirleri.com

Rüyada Melekler Görmek

Rüyada melekler görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, hayatını çok değiştirecek ve güzel günler görmesini sağlayacak çalışmalara imza atacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Melekler Tarafından Korunmak

Rüya sahibinin, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, üzüntü duyduğu olayları düzelteceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına ve kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına rivayet eder.

Rüyada Gökyüzünde Melekler Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Uçan Melekler Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında sıkıntı yaratan durumların ortadan kalkacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yakın zamanda atılacak doğru adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine ve çeşitli projelerin gerçekleştirilmesi ile başarıların devamının geleceğine tabir edilir.

Rüyada Küçük Melekler Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, ancak daha sonra bu durumlardan kurtulup ferahlığa çıkacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına ve hiç düşünmediği kadar çok para kazanacağına delalet eder. Aynı zamanda, sevdiği kişiler ile arasında yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!