RuyaTabirleri.com

Rüyada Melekleri Görmek

Rüyada melekleri görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada Melekleri Hissetmek

Rüya sahibinin uzun bir zamandan beri sorun yaşadığı ve sıkıntı çektiği bir olay konusunda bazı olumlu adımlar atacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Melekleri Uçarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde yaşadığı sıkıntıların ortadan kalkacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine ve sevdiği kişilerin vereceği büyük destek ile bu projeyi yakın bir zamanda gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Rüyada Meleklerin Kına Yakması

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve kazançlı çalışmalara imza atarak büyük başarılar kazanacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

 Rüyada Meleklerin Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisine uygun ve hayırlı bir kısmet ile evlenip mutluluğa ereceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!