RuyaTabirleri.com

Rüyada Meme Ucu Görmek

Rüyada meme ucu görmek, kişinin çok ufak detaylara boğulması yüzünden olayın tamamını gözden kaçırdığına ve aşırı küçük sorunlarla uğraşma sevdası yüzünden elindeki işleri de doğru dürüst neticelendiremeyip, başarısız olduğuna işaret eder. Bağımsız düşünemeyen kişilerin ayakta durmakta her zaman bir başkasına ihtiyaç duyacaklarını ve bu şekilde hareket etmelerinden ötürü de kendilerine saygı duyamadıklarını ve başkalarından da saygı görmediklerini işaret eder. Meme ucu genel olarak anne baba veya aile, akraba ilişkilerinden bağımsız hareket edemeyen ve her yaptığı hareketi bir başkasına danışma ihtiyacı duyan kimseleri temsil eder.

Rüyada Erkek Meme Ucu Görmek

Mücadele içinde olan kimselerin her şeyi tek başlarına yüklenmek yerine yardım almaları gerektiğine, yakın zamanda beklenmedik bir elin kendilerine uzanarak güzel bir fırsat sunacağına ve bu şansı doğru değerlendiren rüya sahibinin hayatının çok daha keyifli ve sakin geçeceğine delalettir. Erkek meme ucu gören bekar bayanlar için ruhsal bir bunalıma, içine kapanmaya, asosyal tavırlar içine girmeye veya utanç duyulacak bir harekette bulunmaya alamettir. Yaşlı bir kadın erkek meme ucu görürse eşini kaybeder. Bu rüya aynı zamanda kişiye şefkat gösterecek bir eşe, vicdanlı biri olmaya ve işlerinde her zaman kendisine yardımcı olacak güçlü bir erkeğin varlığına da tabir edilir.

Rüyada Kadın Meme Ucu Görmek

Utanç veya günahlar yüzünden kişinin ihtiyaç duyduğu huzurlu ortama bir türlü kavuşamadığına ve sürekli kendisini suçlama eğilimi yüzünden mevcut ruh halini de düzeltemediğine işarettir. Kişinin yaşadığı hayattan duyduğu sıkıntıyı tamamen sona erdirecek çok güçlü ve kökten değişime neden olacak kararlar alacağını bildiren rüya, evden ayrılmaya, bulunduğu şehri terk etmeye, işten istifa etmeye, uzak ülkelere yolculuk yapmaya da yorumlanır.

Rüyada Meme Ucu Görmenin Psikolojik Yorumu

Anneye olan aşırı düşkünlüğün ve duyulan sevginin çok büyük bir tutku ile sarmalanmış olmasının işaretidir. Rol model olarak anneyi alan bireylerin çocukluk çağlarındaki bu bağlılığın zamanla bağımlılığa dönüştüğünün de sembolüdür.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!