RuyaTabirleri.com

Rüyada Memleket Görmek

Rüyada memleket görmek, rüyayı gören kişinin yeni, hayırlı ve güzel başlangıçlar yapacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına bu durumun onun adına büyük bir şans olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel günler göreceğine, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına tabir edilir.

Rüyada Yabancı Memleket Görmek

Bu rüya iki şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin bilmediği işlere gireceğine, bu nedenle zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına işaret ettiği şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da tam tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin tecrübesiz olduğu işlerde zaferi göğüsleyeceği ile açıklanır.

Rüyada Memleket Değiştirmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de bir iş ya da muhit değişikliği yapma planı olduğuna ve bunu gerçekleştirmenin yollarını aradığına delalet eder. Rüya sahibi daha iyi bir hayatın özlemini duyuyor, ona kavuşmak için fırsat kolluyor ve kendisini hayaline götürecek yollar arıyor demektir.

Rüyada Memlekete Döndüğünü Görmek

Rüya sahibinin olumlu olaylar yaşayacağına, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin amaçlarının gerçekleşeceğine, önün açılacağına ve yaşamındaki aksiliklerin ortadan kalkacağına tabir edilir.

Rüyada Başka Memlekete Gitmek

Rüyayı gören kişinin doğru adımlar atacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına ve refah düzeyinin de artacağına alamet eder.

Rüyada Uzak Memlekete Gitmek

Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelmeyi bileceğine, bunun kendisine cesaret ve güven vereceğine, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine yorulur. Rüya sahibinin ağız tadı ile yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!