RuyaTabirleri.com

Rüyada Memlekete Gitmek

Rüyada memlekete gitmek, sevilen ve uzakta olunan, uzun zamandır haber alınamayan biriyle kucaklaşmak, buluşmak, hasret gidermek demektir. Rüya sahibini mutlu edecek insanların yakın çevresinde olacağını, nereye giderse gitsin kendisini her zaman evinde gibi hissedeceğini ve huzurunun asla bozulmayacağını da tabir eder. İş hayatı açısından kişinin bir müddet evinden uzakta yaşamasına neden olacak bir projenin karşısına çıkacağına ve sevdiklerine özlem duyarak geçireceği zamanların zorluğuna da yorumlanır. Meşakkatli yollardan geçmek sonucunda kendi hayatını dilediği gibi şekillendirecek olan rüya sahibinin aile desteğini üzerinde hissetmesiyle gücünün artacağını, her zorluğa daha kolay göğüs gereceğine tabir edilir. Evlat sahibi olunacağını da müjdeleyen rüya, pek çok güzel haberin, sürpriz gelişmelerin, aile içinde güzel duygular yaşanacağının da ifadesidir.

Rüyada Uçakla Memlekete Gitmek

Ani gelen ve kişi için çok önemli olan bir haber neticesinde yola çıkmak demektir. Uzun bir yolculuğun kapıda olduğunu bildiren rüya, seferi olunacağını, pek çok şehir veya ülke gezileceğini, gerek iş, gerekse aile hayatı açısından yoğun ve hasretle dolu günler geçirileceğini de bildirir. Olumlu ve motive edici düşünceler içinde olunduğunu, duygusal olarak bağlılık duyulan kişilerin sorumluluklarını alacak olan rüya sahibinin daha fazla çalışması gerekeceğine, evine ekmek götürürken aslan harama el uzatmayacağını da delalet eder.

Rüyada Memlekete Gidememek

Bir amacın dışına çıkılacağını, koyulan hedeflerin gerçekleşmesinde bazı aksiliklerin yaşanması sonucunda moralsiz kalınacağını bildirirken, aileden bir müddet ayrı kalmak zorunda olunacağını ifade eder. Çalışmak için yurt dışına gitmek, başka bir şehre tayin olarak evinden uzaklaşmak, gurbette kalmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Memlekete Gitmenin Psikolojik Yorumu

Evinden, ailesinden uzakta yaşayan kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Mesafelerin kişiyi bunalttığını, sürekli kendisini yalnız hissettiğini ve sevdiği kimselere yakın olmak için çabaladığını bildiren rüya, hayat şartlarını değiştirmek için uğraş verildiğine de dikkat çeker.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!