RuyaTabirleri.com

Rüyada Mendil Görmek

Rüyada mendil görmek, rüya sahibinin çevresindeki en has kişi ile açıklanır. Rüya sahibini seven, ona güvenen, yaptıklarına inanan ve her zaman arkasında duran bir insan olduğuna, kendisini katıksız, candan, içten ve samimi duygularla sevdiğine, zor günlerinde gözyaşını sildiğine, ekmeksiz kaldığında ekmeğinden, parasız kaldığında parasından veren birine tabir edilir. Rüyada mendil görmek, yoldaş olarak tabir edilir.

Rüyada Mendil Almak

Rüyada mendil almak, fikir ayrılıklarına, münakaşalara, sorunlara ve insanlar arasına girecek olan mesafelere tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kimselerle arasına düşmanlık gireceğine ve yolların ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Mendil Vermek

Rüyada mendil vermek de almakla benzer şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin dostlarıyla, arkadaşlarıyla ya da yakınlarıyla aralarının açılacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına ve muhabbettin, sevginin, saygının yok olacağına işaret eder.

Rüyada Mendil Satmak

Rüyada mendil sattığını gören kişi ayağını yorganına göre uzatmayacak, sonradan da maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısı yaşayacak, yokluk ve parasızlık içinde kalıp, buhrana düşecek demektir. Aile içinde yaşanacak olan mali krize delalet eder.

Rüyada Mendil Bulmak

Rüyada mendil bulmak, rüya sahibinin kısa süreliğine de olsa iş hayatından ve günlük hayatın stresinden uzaklaşacağına, kafa dinleyeceğine ve huzurlu olacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mendil İstemek

Rüyada mendil istemek, ar ve hayâya ve bu konularda zayıflık göstermeye tabir edilir. Ağırbaşlılığı ve efendiliği elden bırakmaya, arsızlık etmeye yorulur.

Rüyada Mendil Yıkamak

Rüya sahibinin sevdiklerine olan düşkünlüğüne tabir edilir. Kişi, aile büyüklerini, yakın akrabalarını ve aile dostlarını hiç ihmal etmiyor, her fırsatta hallerini hatırlarını sorup, büyüklerine hürmette, küçüklerine de sevgi de kusur etmiyor demektir. Kendisi de değer verdiği kadar değer görüyordur diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mendil Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nurhan (14 Temmuz 2015 saat: 12:12)

  Abimi kaybedeli 3 gün oluyor,3 hafta yoğun bakımdaydı..vefat ettiği gün kısa bir süre uyumuşum ve rüyamda abim yanıma geldi sol omuzuma siyah bir mendil bırakıp gitti,çok etkilendim uyandığım an elim sol omuzuma gitti mendili aradım,yorumlarsanız çok sevinirim.

 2. şehriban (17 Haziran 2015 saat: 09:38)

  ben sevdiğim çocuktan ayrılmış bir kızım rüyamda nişan olucak ama benim mendili almadan nişan olamaz diyorlar verdimmi vermedimmi bilmiyorum ama düğün şenlik oluyor sonra ben bi yere geçip ağlıyorum sonra sevdiğim insan ağlıyor sonra koşa koşa geliyor diyo içerde insanları öldürüyorlar hepsi zina yapmış insanlar diyor

 3. hatice (19 Mart 2015 saat: 09:18)

  Ruyamda eski sevgilimin burnu akiyordu onun yakin arkadasi bnden selpak istedi verdim ama o almadan yuzume bile bakmadan gitti selpağı ona vermesi icin yolladigim arkadasida uzulmiyim diye bana hic birsey soylemedi ama ruyada da olsam uzuldum ve gercekmis gibi hissettim. Sizce ne anlama geliyor bu ruya

 4. murat oguz (10 Ocak 2015 saat: 00:58)

  1 ay once ayni apt. Yasadigim amcamin37 yasindaki oglu 10 yaşındaki ogluma kotu davrandi ve oglumun psikolojisi etkilendi. Aksamda konusmaya gittigimde amcam oglunun onune perde oldu 10 yasindaki oglumu kotuledi. ve bagirarak kavga ettik o gun bu gun amcam ve oglu ile gorusmedik.
  ruyamda ise amcam yengem oglu ve kızı bizdeler.amcamin oglu Oglumun arkasidan kazagini cekiyor. Bende mudahale etmeye gittigimde amcamin oglunu annesi babasi ve kizkardesi duvara yapistirmislar/zaptetmisler.. Bende ona kufur ediyorum.(ederken agzim ağır hareket ediyor)
  (Gecmiste esimin yanindada kufur ederdi)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,