RuyaTabirleri.com

Rüyada Mendil Görmek

Rüyada mendil görmek, rüya sahibinin çevresindeki en has kişi ile açıklanır. Rüya sahibini seven, ona güvenen, yaptıklarına inanan ve her zaman arkasında duran bir insan olduğuna, kendisini katıksız, candan, içten ve samimi duygularla sevdiğine, zor günlerinde gözyaşını sildiğine, ekmeksiz kaldığında ekmeğinden, parasız kaldığında parasından veren birine tabir edilir. Rüyada mendil görmek, yoldaş olarak tabir edilir.

Rüyada Mendil Almak

Rüyada mendil almak, fikir ayrılıklarına, münakaşalara, sorunlara ve insanlar arasına girecek olan mesafelere tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kimselerle arasına düşmanlık gireceğine ve yolların ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Mendil Vermek

Rüyada mendil vermek de almakla benzer şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin dostlarıyla, arkadaşlarıyla ya da yakınlarıyla aralarının açılacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına ve muhabbettin, sevginin, saygının yok olacağına işaret eder.

Rüyada Mendil Satmak

Rüyada mendil sattığını gören kişi ayağını yorganına göre uzatmayacak, sonradan da maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısı yaşayacak, yokluk ve parasızlık içinde kalıp, buhrana düşecek demektir. Aile içinde yaşanacak olan mali krize delalet eder.

Rüyada Mendil Bulmak

Rüyada mendil bulmak, rüya sahibinin kısa süreliğine de olsa iş hayatından ve günlük hayatın stresinden uzaklaşacağına, kafa dinleyeceğine ve huzurlu olacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mendil İstemek

Rüyada mendil istemek, ar ve hayâya ve bu konularda zayıflık göstermeye tabir edilir. Ağırbaşlılığı ve efendiliği elden bırakmaya, arsızlık etmeye yorulur.

Rüyada Mendil Yıkamak

Rüya sahibinin sevdiklerine olan düşkünlüğüne tabir edilir. Kişi, aile büyüklerini, yakın akrabalarını ve aile dostlarını hiç ihmal etmiyor, her fırsatta hallerini hatırlarını sorup, büyüklerine hürmette, küçüklerine de sevgi de kusur etmiyor demektir. Kendisi de değer verdiği kadar değer görüyordur diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!