RuyaTabirleri.com

Rüyada Menemen Görmek

Rüyada menemen görmek, pek hayırlara işaret etmez ve rüyayı gören kişinin uğursuzlukların peşini bırakmayacak kötü ve zor bir süreç geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine hayır getiremeyecek işlere atılacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, rızkının ve kazancının azalacağına bu nedenle de yokluk içinde kalacağına işaret eder. Şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Menemen Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisi için adeta kurtuluş olacak işlere gireceğine ve olumlu sonuçlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sabırla, çalışarak ve emek vererek içine düştüğü kötü hallerden kurtulacağına ve zorluklarla baş etmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada Menemen Pişirmek

Rüyada menemen pişirmek de menemen yapmak gibi yorumlanır ve zahmet, sıkıntı, gözyaşı ve çile sonrasında rahata ermeye, hafiflemeye, esenliğe kavuşmaya, amaçlarına nail olmaya ve hayallerine kavuşmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hem iş hem de aile hayatında şansının döneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Menemen Yedirmek

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından harcayarak sevdiği bir kişi için büyük bir fedakârlık yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde zor durumda kalmış bir kimseye memnuniyetle ve samimi olarak iyiliğinin ve hayrının dokunacağına yorulur.

Rüyada Menemen Kusmak

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, borçlarından, ağırlığından, üzüntülerinden, korkularından, karamsarlığından, kararsızlığından ve kötü duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına tabir edilir.

Rüyada Menemen Yemek

Rüyayı gören kişinin geçim kaynaklarını arttırmak böylece daha güzel bir hayat sürmek gibi bir amacı olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarını arttırmak, daha lüks ve daha konforlu bir hayat yaşamak, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmak için nefes tükettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!