RuyaTabirleri.com

Rüyada Meni Görmek

Rüyada meni görmek, rüya sahibine faydası olacak işler yapmasına ve bu işlerden büyük verim almasına delalet eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibi için helal olan ve kesilmeyecek kazanca işaret eder. Rüyasında meni gören kişinin ailesi kalabalık olacak ve aile bireylerinin arasındaki bağ da çok sıkı olacak demektir. Aile bireylerinin birbirine olan bağlılığı sayesinde kimse kendilerine zarar veremeyecektir. Rüyada meni gören kişinin sırtı hiçbir şartta ve koşulda yere gelmeyecektir.

Rüyada Erkeğin Menisini Görmek

Rüyada erkek menisi görmek, harcandığı halde yerine konacak para anlamına gelir. Rüya sahibi çalışkanlığı ve tutumlu oluşu sayesinde her zaman para kazanmanın bir yolunu bulacak ve harcadığı kadar da biriktirecek, bu sayede de hiç darda kalmayacak demektir.

Rüyada Meni Gelmesi

Rüyada meni gelmesi dünya malının çok olması ile tabir edilir. Rüya sahibi değeri çok yüksek mallara sahip olacak ve çok lüks bir hayat geçirecek demektir. Bu bolluk ve zenginlik çok az kişiye nasip olacak türdendir.

Rüyada Meni Akması

Rüyada meni akması da hayır getirecek olaylara işaret eder. Rüya sahibi için dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada meni akması, kişinin muradının yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada Meni Bulaşması

Rüyada meni bulaşması, sevgiliden ya da eşten gelecek olan hediyeye işaret eder. Rüya sahibinin çok sevineceği, işine yarayacak ve uzun zamandan beri sahip olmayı istediği bir şeyin kendisine sevdiği kişi tarafından alınmasına ve sürpriz yapılarak verilmesine işaret eder.

Rüyada Kadın Menisi Görmek

Rüya sahibi için rızk ve nimet anlamına gelir. Kadın menisi rüya sahibinin evinden eksik olmayacak aş manasına gelir. Rüya sahibi ne kadar zor durumda olursa olsun rızkı hiç kesilmeyecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: