RuyaTabirleri.com

Rüyada Mercan Görmek

Rüyada mercan görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir sıkıntı ile başlayan bir çalışmasının büyük başarılar ile devam edeceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına alamet eder.

Rüyada Mercan Balığı Görmek

Başına gelen sevimsiz olaylardan ötürü kalbini sevgi ve aşk gibi duygulara kapatmış olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder. Çok hayırlı ve büyük işlere girerek hiç kimsenin ummadığı kadar kazanç getirecek çeşitli çalışmalar gerçekleştirileceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına ve helal rızk kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Mercan Çiçeği Görmek

İş ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde işlerini yoluna koyacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen ve çok sevilen bir kişi ile yakında görüşme fırsatı yakalanacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Mercan Adası Görmek

Yaptığı işler ile herkesin dikkatini çeken rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, bu tartışma sonunda maddi olarak çok zarar göreceğine ve alınan borçların bir türlü ödenemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Mercan Kolye Görmek

Rüyayı gören kişinin, pek iyi kalpli olmayan ve helal haram ayrımı bulunmayan bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: