RuyaTabirleri.com

Rüyada Mercedes Görmek

Rüyada mercedes görmek, rüyayı gören kişinin, aldığı eğitime, yeteneklerine ve deneyimlerine uygun olmayan, neredeyse kendisine tamamen yabancı bir işe gireceğine, bu işte çalışırken kalbinde sürekli bir ikilem olacağına, daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine ve bu işe girmekle hata ettiğini ve kendisine uygun bir işte çalışmasının daha doğru olduğunu düşüneceğine işaret eder.

Rüyada Mercedes Kullanmak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde kendisini pek yetkin bulmadığına, daha iyi ve daha başarılı olabileceğini düşündüğüne, ancak bir türlü istediği gibi bir şekilde ilerleyemeyeceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Mercedes Görmek   

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçirse ve çok büyük sorunlar yaşasa bile yakın bir zaman içinde gereken huzura ve mutluluğa kavuşacağına, bu yüzden çok uzun zamandan beri kendisini kötü hissetmekten vazgeçmesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Beyaz Mercedes Kullanmak   

Atacağı bazı adımların ardından çeşitli sıkıntılar ile karşılaşan rüya sahibinin, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, işe yeni başlamış olmasından ötürü büyük bir sorun ile karşılaşacağına, bu sebeple soruna müdahale etmesi gerektiğine ve ancak o zaman başarılı olup olmadığının gerçekten farkına varacağına yorulur.

Rüyada Siyah Mercedes Araba Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde uzun zamandan beri hayal ettiği başarılara ulaşacağına ve büyük bir saygınlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Mercedes Görmek   

Rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşadığı sıkıntılardan ötürü kendisini çok yıprattığına, yavaş yavaş toparlanacağına ve kısa zamanda iyileşeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!