RuyaTabirleri.com

Rüyada Mercimek Çorbası Görmek

Rüyada mercimek çorbası görmek, genellikle iyiye yorumlanmaktadır. Çünkü Peygamber efendimizin de en sevdiği yiyeceklerden birisidir mercimek. Bu rüya şifaya ve selamet bulmaya işarettir. Özellikle hastalar için böyle bir rüya yakın zamanda sıkıntılardan kurtulma anlamına gelir. Sıcak mercimek çorbası çekilen sıkıntılardan sonra feraha ermeye veya meşakkatle kazanılacak paraya, soğuk mercimek çorbası ise kişinin kolaylıkla elde edeceği mala yorumlanır. Mercimek çorbasının yeşil renkte olduğunu görmek dini açıdan derecenizin yükselmesine, kırmızı mercimek çorbası ise genellikle para ve mala yorumlanır.

Rüyada Mercimek Çorbası Pişirmek

Rüyasında mercimek çorbası pişiren kimse bazı güçlüklerle karşılaşır; fakat sabrı ve azmi ile tüm bu sıkıntılardan kurtulur. Mercimek çorbasını ocağın ateşi üzerinde pişerken görmek, yakında güzel bir haber alacağınıza veya çok yakın zamanda başınıza gelecek bazı hadiselere yorumlanır. Rüyasında çok fazla miktarda mercimek çorbasının pişirildiğini görmek ise fazlaca mala ve paraya yorumlanır. Pişmiş mercimek daima pişmemiş olandan daha iyidir.

Rüyada Mercimek Çorbası İçmek

Rüyada mercimek çorbası pişiren kazançlı bir yatırım yapar. Bu rüya bazen de erkek evlada yorumlanmaktadır. Rüyasında yeşil mercimek çorbası pişirmek hamile için erkek çocuğa, evliler içinse yeni bir bebeğe işarettir. Kırmızı mercimek çorbası pişiren kişi ise hiç ummadığı yerlerden nimetlere ulaşır. Bazen de bu rüya yakınınızda bulunan bir kişi ile sorun yaşayacağınıza ve bu nedenle de oldukça sıkıntılı bir dönem geçireceğinize işarettir.

Rüyada Kuru Mercimek Görmek

Rüyada pişmemiş kuru mercimek görmek, rüya sahibinin elde edeceği az miktardaki kazancın habercisidir. Kuru mercimeği pişirmek ümidin kesildiği bir yerden müjdeli haber almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Mercimek Çorbası Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle sizin yeni atılımlar gerçekleştirmek istediğinizin, işinizden bunalıp farklı ve daha kazançlı yatırımların peşinde olduğunuzun psikolojik bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mercimek Çorbası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Alper başol (28 Haziran 2016 saat: 01:42)

    Ruyamda beyaz bir mercimek çorbasi pişiriyorum ablam bana yardim ediyor ve daha sonra birden ablam.annem.oluveriyor ve anneme beyaz bir sçan saldiriyor ve annemin yani basinda.duran sari çelimsiz bir inek yada yavrusu fareyi yiyor kac gundir kafama.takiliyir yardim

  2. Nilgün (21 Ocak 2016 saat: 08:56)

    Kırmızı mercimek corbası bişiriyorum o arada iki yabancı kadın geliyor ver biz bişrelim diyorlar simsiyah bir corba yapıyorlar onlara kızıyorum bu ne diye dimini tutturmuşlar bide karıştırırken dibini kazımışlar cormanın içinde siyak yanık parcaların yüzdüğünü görüyorum hatta vefaat etmiş annem diyor bana bak kızım corbayı verdin oma yakmışlar acı diyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,