RuyaTabirleri.com

Rüyada Mercimek Görmek

Rüyada mercimek görmek, afiyette olmaya, ağız tadının ve keyfin yerinde olmasına, her şeyin yolunda gitmesine işaret eder. Rüyasında mercimek gören kişinin hanesinde ferahlık yaşanır. Tüm sıkıntı ve sorunlar giderilir, anlaşmazlıklar tatlıya bağlanır ve herkesin içi rahat eder. Ters giden her şey yoluna girer, dargınlar barışır, hastalar iyileşir, gurbette olanlar sevdiklerine kavuşur diye tabir edilir. Rüyada mercimek görmek kolaylık ve mutluluk anlamına gelir. Azalan rızkın, bereketin, kazancın ve neşenin yerine gelmesine ve hayatın eskisi gibi güzel olmasına tabir edilir.

Rüyada Mercimek Ayıklamak

Güvende olmaya ve gönül rahatlığına kavuşmaya yorulur. Rüyasında mercimek ayıkladığını gören kişi kafasındaki tüm soru işaretlerinden ve huzursuz olduğu konulardan kurtulacak ve iç sesini susturmayı başarıp, huzura ve rahata erecektir.

Rüyada Mercimek Pilavı Görmek

Zor ve sıkıntılı durumdan kurtulmaya, sorunları bitirmeye ve hayatın akışına ayak uydurup yeniden hayata tutunmaya işaret eder. Rüya sahibi kendine dert edindiği her ne varsa onları kafasından atacak, gönlünde büyük bir ferahlık hissedecek demektir.

Rüyada Mercimek Çorbası Yapmak

Rüyada mercimek çorbası yapmak, rüya sahibinin kazancına işaret eder. Rüya sahibi ekmeğini hak yolundan uzaklaşmadan ve aldığı maaşa razı olarak elde eden kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Mercimek Tarlası Görmek

Rüya sahibinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve karşılığını alacağına delalet eder. Rüya sahibi umut bağladığı ve medet umduğu işlerinden veya para yatırdığı işlerinden mutlaka iyi şekilde geri dönüş alacak ve kar elde edecektir diye tabir edilir.

Rüyada Mercimek Köftesi Görmek

Rüya sahibinin işlerinin iyi yönde ilerleyeceğine, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına delalet eder. Mercimek köftesi büyük ve helal yoldan gelecek kısmete de yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mercimek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. shebnem (12 Kasım 2014 saat: 06:01)

    Ruyamda rahmetli anneannemi gordum.buyuk bi ev vardi yagmur yagiyordu ve eve damliyordu.anneannem olmezden once yuruyemiyordu.ruyamda da yagmurun tavandan evecdamladigini ve anneannemin zorlukla nerdivenleri kaltigini gordum.evde mercimek gosterdi bana dediki 12kq mercimek vardi hepsini pisirip yedim geriye bu 3 4 kq kaldi.bi de ayni zamanda eski iş arkadasimi gordum.gordumki o da o evde (is arkadasimin kocasi yok iki cocugu var sonra isden cikarildi).onun orda olmasinin sebebini sordum birilerine dedilerki evi yok yagmurda sokakta kaldi bizde eve aldikki iki cocukla disarida kalmasin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,