RuyaTabirleri.com

Rüyada Merdane Görmek

Rüyada merdane görmek, rüyayı gören kişinin kazancının eksileceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine işaret eder. Uğursuzluk, melanet, zahmet, çile, dert, üzüntü olarak kabul edilir ve rüya sahibinin beklentilerinin yarıda kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Merdane ile Hamur Açmak

Hayır olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, parasının ve malının çoğalacağına, işlerinin açılacağına, ekmeğinin fazlalaşacağına ve fakirliğinin de, kötü halinin de kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Merdaneli Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığında hak ettiklerini yeteri kadar alamayacağına bu nedenle geçimini zor sağlayacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, çok çalıştığı halde bir türlü kazancını arttıramayacağına alamet eder.

Rüyada Oklava Görmek

Kendisinden fayda görülen kimseye ve o kimsenin rüyayı gören kişinin tüm derdini ve kahrını çeken, hizmetini gören, hayatına yön veren, işlerini takip eden ve yükünü hafifleten insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Oklava ile Hamur Açmak

Rüya sahibinin meslek hayatının başarılarla geçeceğine bu durumun kalıcı olacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, kazancının da eksilmeyeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin geleceği parlak, şansı ve kısmeti de açık demektir.

Rüyada Oklava Kırmak

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin kendisinden uzaklaşmasına, ona deyim yerindeyse sırt çevirmesine ve öfkelenmesine neden olacak işlere kalkışacağına, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Oklava Satın Almak

Rüyayı gören kişinin sevdiği ve değer verdiği kişileri incitmesine ve üzmesine mani olacağı ne konuştuğunu bilmeyen patavatsız bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!