RuyaTabirleri.com

Rüyada Merdivenden Düşmek

Rüyada merdivenden düşmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, çok kötü günler göreceğine ve evindeki huzurun bozulacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan şanssızlıklardan ötürü yapılan işlerde bir türlü başarı sağlanamayacağına rivayet eder.

Rüyada Merdivenden Düştüğünü Görmek

Rüyada merdivenden düşmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, gün geçtikçe daha kötü durumlara düşeceğine, makamından olacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine ve aile bireyleri arasında büyük kırgınlıkların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Merdiven Boşluğuna Düşmek

Aile hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, iş hayatında çok zor zamanlar yaşayacağına çok büyük zararlar edeceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Merdivenden Düşen Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği ve değer verdiği bir kişinin, çok zor durumlar yaşayacağına, bu durumdan rüya sahibinin de etkileneceğine, bu yüzden bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine ve bu destek sayesinde bu kişinin sorunlarının üstesinden kolaylıkla geleceğine işaret eder.

Rüyada Merdivenden Düşerken Birinin Tutması

İş hayatındaki sorunlarından ötürü kariyeri sallantıda olan rüya sahibinin, çok kötü durumlar ile karşılaşacağı bir sırada bir dostundan gelecek yardım sayesinde kurtulacağına ve kendisine geleceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Merdivenden Düşmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aslı (08 Ekim 2014 saat: 18:34)

  rüyamda tavanın köşesinde cin-şeytan arası değişik gri kırmızı tonlarında kanatlı bir yaratık vardı siyah bir köpek odaya geldi bir anda yaratığa havlamaya başladı evde mevlüt okunuyordu fakat ben duymuyordum başka bir odadaydım köpek yaratığa havlıyor fakat bir türlü ona yaklaşamıyordu yanımda kuzenim vardı tavanda gördüğüm şeyin ne olduğunu sordum o görmüyordu ve köpek beni koruyor gibiydi ama beni sevmiyordu..
  mutfakta kuzenim bulaşık yıkıyordu elimde bir kalem ve defter vardı ayet-el kürsiyi hem okuyup hem yazmayı düşündüm yaratıktan korunmak için. euzu besmele çektim yüksek sesle ayet-el kürsiyi okuyacaktım ki unuttum sadece allahu la yazdım kendimi hatırlamak için çok zorladım hatırlayamadım..
  dışarıda kuzenim cami hocası ve ben hasır kilimin üzerinde oturuyorduk hoca bana imalı imalı baktı sanki korkuyor da belli etmiyormuş gibi. yokuşun başındaydık sonunda bir mağara gibi bir şey vardı ama çıkışı görünüyordu beyaz bir ışık vardı hava karanlıktı siyah köpek mağaranın girişine gitti giremeden kayboldu arkamızda bir apartman vardı ben tam köşesine doğru oturuyordum homurdanma gibi sesler geldi sadece ben bakmaya gittim beni yaratıktan koruyan köpek bir anda çıktı erkek sesiyle bana ‘senin gördüğünü sadece ben görebiliyorum o seni istiyor’ dedi..
  tekrar evdeydim telefonum çaldı yaratığı gördüğüm odaya girmiştim arayan sevgilimdi odada biri olduğunu bana baktığını çok korktuğumu söyledim ‘kim var odada korkma sakin ol bana herşeyi haber et’ falan gibisinden şeyler söylüyordu cevap vermeden çıktım odadan yaratık hala tavanın köşesindeydi bir anda yengem ve annem apartmana çıkıyorlardı köpek gçti yanımdan yengeme ekmek falan hayvana aç kalmasın dedim bana güldü ne köpeği dedi çıktık apartmana konuşarak aşağı iniyorduk bir anda annem merdivenin kenarında boşluğa düştü aşağı baktım çok aşağı düşmüştü hemen merdivenden inmeye başladım ama sadece bir kat aşağı inince annemin vücudunu gördüm anne diye bağırarak uyanmıştım uyanınca belli belirsiz o yaratık gözümün önüne geldi.. gördüğüm en uzun rüyaydı sanırım anlamında yardımcı olursanız sevinirim

 2. zeynep (21 Şubat 2014 saat: 23:00)

  normal sıradan bir rüyaydı sonra bir anda ışınlanmış gibi bir merdivenin önüne geldim sağa sola arkama baktım duvar var önümde merdiven aşağı iniyim dedim aşağı inerken 3. basamakta takılıp düştüm ve öldüm ama kan falan yoktu nefes almıyordum yanda hayalet gibi belirmedim bir anlığına ekrandan izler gibi kendime baktım ölüdüğüm anda rüyada gerçek hayatta uyandım bir anlık sanki gerçek gibiydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,