RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Merdivenden İnmek

Rüyada merdivenden inmek, hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. İş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı ve zor günler yaşanacağına, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına ve eş, dost ve akrabalar ile yaşanacak bazı sorunlar yüzünden selamın sabahın kesileceğine işaret eder.

Rüyada Merdivenden Aşağı İnmek  

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çeşitli bozulmaların ortaya çıkacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine ve belli bir yerden sonra artık olaylar ile başa çıkamayacağını anlaması ile çaba göstermeyi bırakacağına yorulur.

Rüyada Merdivenden İndiğini Görmek

Rüyada merdivenden inmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına sürekli hastalıklar ile uğraşarak çok büyük üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyada Merdivenden İnmek ve Çıkmak

İş hayatında ve aile hayatında çok kötü durumlara düşen, çok büyük ve geri döndürülemez sorunlar yaşayan ve bu yüzden büyük üzüntü ve stres yaşayan rüya sahibinin, sabretmesi ve çok azimli bir şekilde çalışarak pes etmemesi sayesinde işlerinin yavaş yavaş düzeleceğine ve sorunlarının birer birer çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Merdivenden İnmeye Korkmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunları önceden görüp önlem alması sayesinde çok büyük ve geri dönüşü olmayan sorunlara ve sıkıntılara girmekten kurtulacağına ve çok daha iyi duruma gelip daha büyük kazançlar elde etmek için çalışacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: