RuyaTabirleri.com

Rüyada Mermer Görmek

Rüyada mermer görmek, çok sağlam adımlar atmaya ve hayatını güçlü ve yıkılmaz temeller üzerine kurmaya işaret eder. Rüya sahibi, her işinde programlı, planlı ve kontrollü hareket edecek, bu sayede ticaret hayatındaki her denemede neredeyse her zaman zafer elde edecek demektir. Rüyada mermer görmek çok hayırlıdır, bitmeyecek olan paraya, çok sağlıklı olmaya ve uzun yaşamaya, zenginliğe ve lükse işaret eder. Rüyada mermer görmek, rüya sahibinin başarısı sayesinde en güç sorunları dahi çözeceğine tabir edilir.

Rüyada Mermer Taşı Görmek

Rüyada mermer taşı görmek büyük zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin ticaret ehli bir kişi olmasına, yaptığı iş sayesinde şöhreti ve zaferi yakalamasına, tüm bu doneleri bir araya getirmesi sayesinde hiç geçim sıkıntısı yaşamayacağına delalettir. Aile içinde keyfi de yerinde olacak demektir.

Rüyada Mermer Masa Görmek

Rüya sahibinin okul, iş ve evlilik hayatı ile tabir edilir. Kişi hem eğitim hayatında, hem ticaret hayatında hem de aile yaşantısında büyük başarı ve mutluluk elde edecek, işi de evliliği de bir ömür mutluluk ile devam edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Mermer Sütun Görmek

Rüyada mermer sütun görmek büyük mala ve bu variyete sahip olmak için gece gündüz, bazen güç bazen tehlikeli işler yaparak ama yine de doğru yoldan ayrılmadan kazanç sağlamaya işaret eder.

Rüyada Mermer Merdiven Çıkmak

Rüyada mermer merdiven çıkmak, sert tutumlu, çatık kaşlı, sinirli ve ne söylense de yumuşamayacak kişi ile yorumlanır. Diğer yandan da sağlam ve kararlı işler yaparak yenilmez olmaya yorulur.

Rüyada Mermer Ocağı Görmek

Rüyada mermer ocağı gören kişi, kazancı hiç kesilmeyecek çok hayırlı bir iş yapma fırsatı yakalayacak ve ömrünün sonuna kadar bu işten ekmeğini kazanarak, geçim sıkıntısı yaşamayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!