RuyaTabirleri.com

Rüyada Mermi Görmek

Rüyada mermi görmek, pek de iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bazı tatsızlıklara ve üzüntülere delalet eder. Rüya sahibi hiç ummadığı kişilerden nankörlük görebilir ve ağır sözler işitebilir. Rüyada mermi görmek rüya sahibinin bir oyuna geleceğine işaret eder. İyi niyeti ile girdiği işlerde üçüncü şahıslar nedeni ile günah keçisi konumuna düşebilir, kendisini ve günahsızlığını ispat etmesi zaman alabilir ve bu nedenle sıkıntılı hallere düşürebilir. Rüyada mermi görmek aynı zamanda laf olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bozulan ikili ilişkilerini yoluna koymak için arayı yapmaya çalışan ve kişilere birbirinden haber götürüp getiren birinin varlığına işaret eder.

Rüyada Mermi Yemek

Rüyada mermi yemek rüya sahibinin karşı cinsten birine sırılsıklam âşık olacağına ve bulutlarda gezeceğine delalet eder. Rüya sahibinin fena şekilde aşka tutulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Mermi Kovanı Görmek

Boş laf anlamına gelir. Yaptıkları ve söyledikleri kimse tarafından ciddiye alınmayan kişilerin ettiği laflara delalet eder. Bu lafların gerçekliğine inanılmaz, deli saçması olarak kabul edilip, insanlar tarafından gülünüp geçilir.

Rüyada Mermi Atmak

Rüyasında mermi attığını gören kişi, kritik etmek ve açıklığa kavuşturmak istediği bir işle ilgili olarak bir kimseye haber ya da davet gönderecek demektir.

Rüyada Mermi Deliği Görmek

Rüya sahibinin şu sıralar kendini manevi olarak kötü hissettiğine yalnızlık çektiğine ve mutsuz olduğuna tabir edilir.  Rüyasında mermi deliği gören kişi mutluluk ve yeni uğraş arayışı içindedir.

Rüyada Kurşun Görmek

Rüya sahibi için varlık elde etmek şeklinde değerlendirilirken aynı zamanda da işlerin ters gitmesine kazancın eksilmesine tabir edilir. Rüyada kurşun görmek rüya sahibi için şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Kısmetin azalması şeklinde de değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mermi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa kuşcu (02 Nisan 2014 saat: 11:12)

    rüyamda iki katlı bir evdeyim yanımda tanımadığım bi arkadaşım var evin etrafını haydutlar veya kötü kişiler hırsızlar sardı tanımadığım yanımda gerçek hayatda tanımadığım rüyada arkadaşım pencereden camı kırıp kırık camın arasından haydutlara hırsızlara ateş etmeye başladı ve şarjöre mermi koy dedi silahı bene verdi bende şarjörü söktüm ve baktımki mermi bitmemiş 3adet daha mermi şarjörde duruyordu fakat merminin birinin ucu biraz paslıydı osırada o ateş eden gerçek hayatda tanımadığım arkadaşım bir mermide cebimde varmış al bunuda diğer üçmerminin yerine tak dedi avcuma attı fakat cebinden çıkarıp avcuma attığı mermiyi bi türlü şarjöre takamadım milimetrik biraz büyüktü o tek mermi mermiyi zorlada olsa takmaya çalışırken uyanmışım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,