RuyaTabirleri.com

Rüyada Mesaj Almak

Rüyada mesaj almak, aile hayatında ve iş hayatında çok zor durumlar ile mücadele etmek zorunda kalan rüya sahibinin, hayatında olumlu ve içinde bulunduğu durumu tamamen değiştirecek kararlar vereceğine, bu kararlar sayesinde çok büyük bir rahatlık yaşayacağına, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına ve iş hayatında ve oturduğu hanede yaptığı değişiklikler sayesinde çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Mesaj Aldığını Görmek

Rüyada mesaj almak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, hayatı içinde vereceği çeşitli kararlar sayesinde neredeyse yeni bir hayat kuracağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve bu işte çok büyük başarılar gösterip aile hayatında çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Sevdiğinden Mesaj Almak

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok zor durumlar yaşamamak için karar verirken oturup uzun uzun ve detaylı bir şekilde düşünmesi gerektiğine, konuyla ilgili olarak deneyimli kişiler ile fikir alışverişi yapması gerektiğine, bu sayede çok sevinçli olaylar ile karşılaşacağına ve mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Birinden Mesaj Almak

İş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşan rüya sahibinin, bu durumlar yüzünden çok büyük maddi zarara uğrayacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Ölüden Mesaj Almak

Uzun bir zamandan beri iş hayatında ortaya çıkan sorunlardan kurtulmak ve uğradığı zararı ortadan kaldırmak için pek yarar sağlamayacak, iş hayatında fazla deneyimi olmayan bir kişiden destek almaya çalışacağına ancak pek bir aşama kaydedemeyeceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mesaj Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. yıldız (09 Aralık 2014 saat: 16:17)

    Babam ablam ve ben pizza yemeğe gidecektik sonra ben bir mesaj attim birine sonra cevap geldi agacin önünde bekliyorum demiş bizim apartmanin onündeki söğüt acinin orda beklemeye basladim ama gelen mesaji atan kişi değil benim gordugum ama konusmadigim okuldan biri biz sevgili gibi sarildik hatta tam sevgiliydik o sirada babam gördü bizi balkondan biz oradan uzaklastik eve gittiğimde babam bana soğuk davraniyordu ve ayrica alkol almisti idama gittiğimde o çocuk balkondan girmişti içeri biraz konuştuk valiz hazirlamaya basladik seni buradan goturecem demişti ben eğer ayrilirsak nerde kalacagim dedim oda ayrilsak bile yaninda kalacaksin sonsuza kadar dedi ve uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,