RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Mesaj Atmak

Rüyada mesaj atmak, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin hayatının karışacağına, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine alamet eder. Kötü günler geçirmeye, kötü haberler almaya, mutsuz olmaya ve ağlamaya rivayet edilir.

Rüyada Mesaj Yazmak

Rüyada mesaj yazmak da mesaj atmakla aynı anlama gelir ve musibetlerin yaşanacağına delalet eder. Umutla çıkılan yollarda uğursuzluklarla karşılaşmaya, başarısız ve mutsuz olmaya işaret eder. Kişi, zorluklarla baş edemeyecek kadar zayıf ve kötü bir duruma gelecek ve bir hayli zor zamanlar geçirecek demektir.

Rüyada Mesaj Çekmek

Rüyada mesaj çekmek, mesaj yazmak ve mesaj atmakla benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin başına kötü olayların geleceğine işaret eder. Durgun, sessiz, huzurlu ve olağan şekilde ilerleyen hayatın bir anda bozulacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, üzüleceğine ve kendini şimdiye kadar hiç hissetmediği kadar çaresiz ve aciz hissedeceğine yorulur.

Rüyada Telefon Etmek

Bir kişi rüyasında birine telefon ettiğini görürse bu onu hayırlı ve iyi olana götürecek demektir. Rüya sahibini memnun edecek, içini rahatlatacak, kuşkularını bitirecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Telefonda Konuşmak

Rüyada telefonda konuşmak, sevinç yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişiye bir şeyin müjdeleneceğine ve onun da o an tüm derdini, kederini ve sorunlarını unutacağına rivayet edilir.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüya sahibinin hayatında, yaşadığı derin acılardan, çıkmazdan, kararsızlıktan ve karamsarlıktan kurtulmasını sağlayacak kadar güzel gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin yaşam sevincinin artacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: