RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Mesaj Gelmesi

Rüyada mesaj gelmesi, iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük ve köklü değişiklikler olacağına ve bu değişikliklerin, başka bir yere taşınma, iş değişikliğinde bulunma, evlenme ya da boşanma olabileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, sosyal hayatta yeni bir çevreye girip yeni arkadaşlar edinmeye ve bu arkadaşlar içinden biri ile mutlu bir birlikteliğe başlamaya işaret edilir.

Rüyada Mesaj Yollamak

Rüyada mesaj yollamak, rüyayı gören kişinin, kendi işini kurmak amacı ile gireceği bir çabadan olumsuz sonuç alacağına ve işi kurmayı başarsa bile daha sonraki dönemlerde yaşanacak parasal sorunlar ve beklenen desteklerin geç gelmesinden ötürü iflasa giden bir yola gireceğine işaret edilir.

Rüyada Güzel ve Etkili Konuşmak

Rüyada güzel ve etkili konuşmak, yapılan işler ve ortaya konulan çalışmalar ve iyi ve saygın kişiliği sayesinde rüyayı gören kişinin, çok itibar gören, sözü dinlenen ve insanlar tarafından çok sevilen bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Güzel Konuşmak      

Rüyada güzel konuştuğunu gören kişinin, işlerinin yoluna gireceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına ve büyük miktarlarda para ve mal kazanacağına işaret edilir.

Rüyada Tanımadığı Biri ile Konuşmak

Rüyada tanımadığı biri ile konuşmak, sosyal hayatta insanlar ile rahat bir şekilde iletişim kurulacağına ve insanlar ile herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalet edilir.

Rüyada Tanıdık Biri ile Konuşmak

Rüyada tanıdık biri ile konuşmak, yeni tanışılan insanlar ile ve sosyal ortamda karşılaşılan insanlarla sıcak ilişkiler kurmaya ve anlaşmaya tabir edilir.

Rüyada Konuşma Güçlüğü Çekmek

Rüyada konuşma güçlüğü çekmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı ve uzun bir süre etkisinden kurtulmayacağı sorunlar yüzünden ailesine ve dostlarına sıkıntı vereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!