RuyaTabirleri.com

Rüyada Mesaj Gelmesi

Rüyada mesaj gelmesi, iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük ve köklü değişiklikler olacağına ve bu değişikliklerin, başka bir yere taşınma, iş değişikliğinde bulunma, evlenme ya da boşanma olabileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, sosyal hayatta yeni bir çevreye girip yeni arkadaşlar edinmeye ve bu arkadaşlar içinden biri ile mutlu bir birlikteliğe başlamaya işaret edilir.

Rüyada Mesaj Yollamak

Rüyada mesaj yollamak, rüyayı gören kişinin, kendi işini kurmak amacı ile gireceği bir çabadan olumsuz sonuç alacağına ve işi kurmayı başarsa bile daha sonraki dönemlerde yaşanacak parasal sorunlar ve beklenen desteklerin geç gelmesinden ötürü iflasa giden bir yola gireceğine işaret edilir.

Rüyada Güzel ve Etkili Konuşmak

Rüyada güzel ve etkili konuşmak, yapılan işler ve ortaya konulan çalışmalar ve iyi ve saygın kişiliği sayesinde rüyayı gören kişinin, çok itibar gören, sözü dinlenen ve insanlar tarafından çok sevilen bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Güzel Konuşmak      

Rüyada güzel konuştuğunu gören kişinin, işlerinin yoluna gireceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına ve büyük miktarlarda para ve mal kazanacağına işaret edilir.

Rüyada Tanımadığı Biri ile Konuşmak

Rüyada tanımadığı biri ile konuşmak, sosyal hayatta insanlar ile rahat bir şekilde iletişim kurulacağına ve insanlar ile herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalet edilir.

Rüyada Tanıdık Biri ile Konuşmak

Rüyada tanıdık biri ile konuşmak, yeni tanışılan insanlar ile ve sosyal ortamda karşılaşılan insanlarla sıcak ilişkiler kurmaya ve anlaşmaya tabir edilir.

Rüyada Konuşma Güçlüğü Çekmek

Rüyada konuşma güçlüğü çekmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı ve uzun bir süre etkisinden kurtulmayacağı sorunlar yüzünden ailesine ve dostlarına sıkıntı vereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mesaj Gelmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (28 Kasım 2014 saat: 12:13)

    Rüyada dedem lerin evinde benim kınam vardı kına yi avuç içine yaktı kardeşim diğer elimi açmadım bişey bıraksın lar diye bırakma Dilar sonra açtım kına yi top şeklinde yuvarlak bir hale getirdiler sonra yenge min elinde altın gördüm üzerimde bordo uzun etek vardı üzerinde siyah gömlek vardi kına kıyafeti olarak dışarı ya baktım erkek ler kapı önünde halay çekiyor lar birden bire bir yağmur bastırdı çok şiddetli ama hiç kimse yağmurdan kaçmadı sonra hızlanın ca yağmur herkes bir yerlere koştu islan mamak için sonra baktım bayanlar müzik siz kendileri söyleyip halay çekiyor lar daha sonra baktım 5 yıllık konuştuğum insan çıktı karşıma bişey ler söylüyor ama ne söylediğini hatırlamıyorum

  2. cemale (18 Ocak 2014 saat: 08:03)

    tanidim biri ve sevdiyim onun bundan haberi yok,bir koy evindeyiz.o bize yardim ediyor parcalanmis odunlardan bir sira goruyorum sevdiyimin ustune dokuluyo ve ben kacib odunlar dusmesin deye tutuyorum.sonra ince ağaclardan ibaret bir balanmis deste goruyorum.ruyamda cok mutluydum onunla oldum icin. bu tam tersimi olucak demek mi,.guluyorduk sora ust ustune yiĞilmis bir dosek yorğan goruyorum ustume dokululuyo ama duzeltmek icin cabaliyorum.sora bana msj gelmis haberim olmamis soradan okuyorum.

  3. Anonim (21 Aralık 2013 saat: 15:51)

    Rüyam da köydeki evdeyiz birilerinden kaçıp saklanıyorum hatta bi çocuğu saklıyorum falan. Evin etrafında dolaşıyorum kendimi gizlemek için. Sonra gene aynı evdeyiz kalabalık arkadaşlarım var kızlı erkekli ışte oturuyoruz biri gelip beni kaldırıyor minderi elimden alıp kendi oturuyor benim yerime meyve ler yeniyor portakal elma gibi sonra mutfağa gidiyorum iki kasa nar ordakiler iyi oldu falan diyor. Portakal dan elmadan bıkmıştık diyor onlar görmeden bi kasasıni saklıyorum. Tekrar onların yanına gidiyorum. Kapinin eşiğinden fareler gelmeye başlıyor kediler de onları yakalıyor oynuyor. Sonra ben içerden radyoyu açıyorum radyo da eski böyle bayağı bi uğraşıyorum kasetlerle falan sonra dışarı çıkıyorum birileri geliyor elime tüfek alıp ateş ediyorum bir kaç kez den sonra mermilerin düştüğü yer ateş alıyor mutfağa koşuyorum çeşme ye bahçe hortumunu bağlamaya çalışıyorum bağlıyorum bu seferde hortu mu oraya uzatmaya çalışırken çok ağırdı çekemiyorum hortu mu radyoyu açtıktan sonra telefona bakıyorum bi mesaj gelmiş açıyorum ama tam okumuyorum gülücük resimleri vardı mesajda da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,