RuyaTabirleri.com

Rüyada Mesaj Görmek

Rüyada mesaj görmek, iş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek değişikliklere ve yapılacak yeniliklere delalet eder. Yeni ülkeye ya da şehre taşınmaya, yeni bir iş bulmaya ya da çalışılan iş alanını değiştirmeye ve yeni bir eve taşınıp içinde bulunulan sosyal hayattan uzaklaşmaya tabir edilir.

Rüyada Mesaj Yollamak

Rüyada mesaj yollamak, aile hayatında yaşanan tartışmaların iş hayatına taşınmasından ötürü ortaya birçok sorun çıkacağına ve rüya sahibinin işlerinin günden güne bozulup kazancının yarıdan daha aşağıya düşeceğine işaret eder. Ayrıca, iş ortakları arasında yaşanacak tartışma ve sürtüşmelerin de ortamı gerip işle ilgili derin sorunlara neden olacağına delalet eder.

Rüyada Haber Görmek

Rüyada haber görmek, rüya sahibinin, sır olarak kaydedilmiş bilgileri vererek işleri tersine çevirmesi hainliğe işarettir.

Rüyada Hayırlı Bir Şeyden Haber Almak

Rüyada hayırlı bir şeyden haber almak, mutluluk verici olayların ve haller örneğin; evlilik daveti ya da sünnet olacak çocuk daveti alınırsa sevinmek zamanının geldiğine ve güzel ve eğlenceli zamanların geçirileceğine yorulur.

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada kötü haber almak, iş ve aile hayatında yaşanacak ve sonu kavgayla bitecek olaylara delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman iç huzurundan yoksun yaşamasına işaret eder.

Rüyada Güzel Haber Almak

Rüyada güzel haber almak, sosyal hayatta tanışılan birinin yaptıracağı bir iş için rüya sahibiyle irtibata geçeceğine ve bunun için epey yüklü miktarda bir paranın güvence olarak alınacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Yerden Haber Geldiğini Görmek

Rüyada bir yerden haber geldiğini görmek, beklenmeyen bir anda alınıp ev ile ilgili kararlara etki edecek haberlere ve bu haberlere uyarak birçok iş için farklı kararlar vermek için kullanılacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!