RuyaTabirleri.com

Rüyada Mesaj Yazmak

Rüyada mesaj yazmak, haksızlığa uğramış kişiler için kendilerini ifade edecek ve düştükleri bu durumdan kurtulmalarına fayda sağlayacak yollar bulacaklarına alamet eder. Tanıdığı birine mesaj yazan kişiler o kimse ile bir anlaşma yapar yahut bir ortaklık içine girerler. Bu rüyada mesajın içeriği hatırlanıyorsa şayet yorum ona uygun yapılmalıdır. Sadece mesaj yazdığını görenler için genel olarak düzgün iletişim kurulacağına, herkesle iyi geçinileceğine tabir edilir. Yeni bir işe başlamakla da tabir edilen rüya bekar bayanlar için genç erkekler tarafından beğenileceklerini, taliplerinin bol olacağını ve kısmetli zamanlar geçireceklerini ifade eder. İletişim alanında yüksek tahsil yapmak yahut kariyer hedeflerini bu alana taşımak demektir.

Rüyada Mesaj Almak

Tanımadığı birinden telefon mesajı almak kişinin bilinmeyen bir durumla karşı karşıya kalacağını ve bir seçim yapmak zorunda olacağını ifade eder. Arkadaşı, akrabası veya tanıdığı birinden telefonla mesaj almak hasret gidermek, mutlu olunacak gelişmeler yaşamak demektir. Düşmanından tehdit dolu mesaj almak ise kişinin sabır ve azimle ilerlediği yolda, kendisini çekemeyen kişilere çok iyi bir ders vereceğini, bundan sonra kimsenin kendisini korkutamayacağını bildirir.

Rüyada Mesaj Okumak

Her türlü uyarıyı, ikazı, nasihati dikkate alan rüya sahibinin yoluna çıkan engellerde deneyimi ve bilgisi ile zorlukları kolayca aşacağına yorulur. Ailevi değerlere önem veren, yüksek ahlaka sahip bir bayanla dünya evine girmek, bu kimsenin ailesi tarafından da el üstünde tutulmak anlamındadır. Soğukkanlılıkla yürütülecek bir savaşa girileceğini, strese kapılmadan, olayları doğru değerlendirerek kazanan taraf olunacağına işarettir.

Rüyada Mesaj Yazmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin çok merhametli olduğunu, insanlara ve doğaya karşı büyük bir sevgi beslediğini, farklı fikirlere karşı daima saygı duyduğunu, inançlı şekilde hareket ettiğini gösterir. Bu rüyayı gören kişiler ayakları yere sağlam basan, hayattan ne istediğini tam olarak bilen, gücünün, yeteneklerinin farkındadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!