RuyaTabirleri.com

Rüyada Meşale Görmek

Rüyada meşale görmek, her açıdan şansın yüze güleceğini ve kişinin gönlünde yatan aslana ulaşacağını ifade eder. Hayatla ilgili endişelerin ortadan kalkacağı güzel bir döneme girildiğini ve bu dönemde atılan her adımın kişiyi başarıya taşıyacağını haber veren rüya aynı zamanda aile ortamında da birlik ve beraberliğin yükseleceğinin müjdesini verir. Eğitim alanında yapılacak projelerle elde edilecek başarılara, kişinin uzun yıllar eğitim hayatını sürdüreceğine ve alim biri olacağına yorumlanır. Meşale görmek bir meslekte önderlik etmek, insanlara yön göstermek ve buluşlar yapmak anlamına da geldiği gibi, aile reisi olmak, pek çok insanın ve işin yükünü aynı zamanda omuzlayarak altından başarıyla kalkmak şeklinde de tabir edilir. Meşale gören kişilerin geleceğe yönelik kaygıları yok olur ve isteklere ulaşmak mümkünleşir.

Rüyada Yanan Meşale Taşımak

Aile mirasını devralmak yahut aileye ait şirketin başına geçerek soyadını şanına uygun şekilde taşıyacak olmak demektir. Kişinin yeni bir sorumluluk alacağına ve işlerini en iyi, en düzgün şekilde yaparak ailesini, yakın çevresini gururlandıracağını ifade eden rüya, iş konusunda ömür boyu sürecek bir saygınlık kazanmak, her zaman yeni bir başarı sergilemek, alkış alan düşünceler, projeler geliştirmek manasına gelir. Sürekliliği olan işler ve başarılara da yorumlanır.

Rüyada Sönmüş Meşale Görmek

Sönmüş meşale durgunluk, yerinde saymak ve başarısızlığa uğramak demektir. İlerlemenin duracağını, dertlerin artacağını ve eski başarılı günlere duyulacak özlemi ifade eden rüya, kişinin yaşayacağı olumsuzlukların ve hayal kırıklıklarının da tabiridir. Mutsuzluğa düşmenin, kendini yalnız ve hayata karşı isteksiz hissetmenin de delaletidir.

Rüyada Meşale Görmenin Psikolojik Yorumu

Meşale genellikle hırslı bir karakterin, liderlik konusunda ısrarcı olmanın ve toplumda saygın bir yer edinmek için verilen uğraşın sembolüdür. Rüya sahibinin yaptığı işlerle adından söz ettirmek, insanların kabul ettiği başarılara imza atmak istediğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!