RuyaTabirleri.com

Rüyada Mescit Görmek

Rüyada mescit görmek, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkarmayı bilen, özeleştiri yaparak hatalarını görüp, onları düzeltme yoluna giden, alçakgönüllü ve hoşgörülü kimse olduğu ile tabir edilir. Kişi, herkesin derdini dinleyen, elinden geldiğince ve hayat tecrübesi yettiğince insanlara yol göstermeye çalışan, elindeki bilgi doğrultusunda yine insanların yoluna ışık tutmaya çalışan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Mescide Girmek

Rüyasında mescide girdiğini gören kişi kendisi için çok hayırlı olacak ve kendisine ömür boyu mutluluk getirecek bir kimseyle karşılaşacak ve bu kişi ile ileride hayırlı bir izdivaç gerçekleştirecektir. Bu rüya, kişinin sevdiğine kavuşacağına ya da gönlünün sahibini bulacağına tabir edilir.

Rüyada Mescit Yaptırmak

Rüyada mescit yaptırmak, rüya sahibinin dininden vazgeçmeyecek bir kişi olduğuna, hak yolundan ayrılmayacağına ve inancından da hiçbir zaman uzaklaşmayacağına delalet eder. Kişi, hem hak yolunda hem de dünya yolunda güzel işler yapacak ve her iki tarafta da bunun karşılığını alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mescidde Namaz Kılmak

Bir kişi eğer rüyasında kendini mescidde namaz kılarken görürse, o kişi hayırlı olaylarla ya da kendisi için hayırlı olacak kişilerle karşılaşacaktır diye yorumlanır. Sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Mescit Kapısı Görmek

Rüyada mescit kapısı görmek ve kapıdan içeri girmek, rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına bu sayede çektiği azabın biteceğine tabir edilir. Kişinin Allah’a el açıp şükredeceği günlerin çok yakında olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Mescidi Aksa Görmek

Rüyada Mescidi Aksa görmek, kişini çok büyük hayır işleri yaparak Allah katında sevgili kulları arasına gireceğine ve bir mertebe daha atlayacağına yorulur. İman, merhamet ve inanç sahibi olan kişiye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mescit Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selin (03 Temmuz 2015 saat: 11:46)

    Merhaba, rüyamda bir mescitte herkesten gizli alelacele sevdiğim biriyle nikah kıyıyorduk direkt imzaları atıyorduk sonra bişey olmamış gibi sözleşip çıkıyoduk kimseye bişey demeden.Mescit de büyük bir nikah salonunun mescidiydi ve o kişi de ikimizin yerine imza atıyordu.Lütfen bunu yorumlayın.Teşekkürler

  2. Nurdan (04 Haziran 2015 saat: 06:20)

    Kapalı bir yerde kalıyorum cıkınca su veriyor biri sonra servis şoförü ile kavga ediyoruz . Uzun merdivenleri olan bir mescide gidiyoruz orada bi akrabam ile karşılaştım sonrra onun bebeğinin başı koptu . Sonra ordaki beyaz demirlerin ucunu eğdik acele ile bir yemek yaptık

  3. meral (02 Aralık 2014 saat: 17:35)

    Ruyamda sevdigigim erkek benim isyerime ise girmis.hic konusmuyoruz fakat hep onu gozetliyoryum.gri pantalonu var ayaginda ve sol pacasi sökük oyle geziyo.ah canim kiyamam pacasi sokulmus diyorum isten cikista annemle hic bilmedigim bi mescide giriyoruz.aksam namazini kilmak icin ahsap oymali mervivenleri var koyu kahve.annem namazini kilip bitiriyor. Ben bi turlu ortu bulamiyorum hepsi kucuk saclarim gozukuyo diye kilamiyorum namazimi.uzerimede uzun kollu erkek gomlegi giriyorum.mescidin disindanda tekbir sesleri geliyor erkek sesleri.simdiden teşekkür ederim. Cok guzel bi bi ruya ama namazimi kilamadim bisi ima edildigini düşünüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,