RuyaTabirleri.com

Rüyada Mescit Görmek

Rüyada mescit görmek, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkarmayı bilen, özeleştiri yaparak hatalarını görüp, onları düzeltme yoluna giden, alçakgönüllü ve hoşgörülü kimse olduğu ile tabir edilir. Kişi, herkesin derdini dinleyen, elinden geldiğince ve hayat tecrübesi yettiğince insanlara yol göstermeye çalışan, elindeki bilgi doğrultusunda yine insanların yoluna ışık tutmaya çalışan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Mescide Girmek

Rüyasında mescide girdiğini gören kişi kendisi için çok hayırlı olacak ve kendisine ömür boyu mutluluk getirecek bir kimseyle karşılaşacak ve bu kişi ile ileride hayırlı bir izdivaç gerçekleştirecektir. Bu rüya, kişinin sevdiğine kavuşacağına ya da gönlünün sahibini bulacağına tabir edilir.

Rüyada Mescit Yaptırmak

Rüyada mescit yaptırmak, rüya sahibinin dininden vazgeçmeyecek bir kişi olduğuna, hak yolundan ayrılmayacağına ve inancından da hiçbir zaman uzaklaşmayacağına delalet eder. Kişi, hem hak yolunda hem de dünya yolunda güzel işler yapacak ve her iki tarafta da bunun karşılığını alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mescidde Namaz Kılmak

Bir kişi eğer rüyasında kendini mescidde namaz kılarken görürse, o kişi hayırlı olaylarla ya da kendisi için hayırlı olacak kişilerle karşılaşacaktır diye yorumlanır. Sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Mescit Kapısı Görmek

Rüyada mescit kapısı görmek ve kapıdan içeri girmek, rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına bu sayede çektiği azabın biteceğine tabir edilir. Kişinin Allah’a el açıp şükredeceği günlerin çok yakında olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Mescidi Aksa Görmek

Rüyada Mescidi Aksa görmek, kişini çok büyük hayır işleri yaparak Allah katında sevgili kulları arasına gireceğine ve bir mertebe daha atlayacağına yorulur. İman, merhamet ve inanç sahibi olan kişiye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!