RuyaTabirleri.com

Rüyada Mesih Görmek

Rüyada Mesih görmek, rüya sahibinin ferahlık içinde yaşayacağına, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin rahatının hayatı boyunca sürüp gideceğine, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine ve hayatı boyunca muvaffak olmanın yollarını bulacağına delalet eder.

Rüyada Mesih Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine delalet eder. Makam, şan, şeref, güç, kudret ve yücelik anlamına gelir.

Rüyada Mesih’in Geldiğini Görmek

Rüya sahibine Allah tarafından gelecek bir iyiliğe rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayırlı kişilere rastlayacağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine alamet eder.

Rüyada İsa Mesih Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresi tarafından çok sevilen, sayılan kimse olacağına, alim insanlardan sayılacağına, bunun kendisi için dünyanın en büyük mutluluklarından sayılacağına delalet eder. Rüya sahibinin her işinin kolaylıkla hallolacağı ve geleceğinin kendisine bol kısmet getireceği anlamına gelir.

Rüyada İsa Peygamberi Görmek

Rüyayı gören kişinin iman, vicdan, hikmet sahibi kimse olduğuna tabir edilir. Doğruluktan ve haktan yana olmaya, haksızlık etmemeye, haram yememeye, Allah’ın emir ve buyruklarını yerine getirmeye, peygamber hazretlerinin yolundan gitmeye, dinde olgun ve güzel kimse olmaya işaret eder.

Rüyada Peygamber Görmek

Rüyada hangi dinin peygamberi olursa olsun, herhangi bir peygamberi görmek aydınlığa ve düzlüğe çıkmaya, güç sahibi olmaya, hidayete ermeye, hikmet bulmaya, dileklere ve hayallere kavuşmaya, kısmet almaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!