RuyaTabirleri.com

Rüyada Meşrubat Görmek

Rüyada meşrubat görmek, israf içinde bir tutuma sahip olan rüya sahibinin işlerinde bozulmalar olacağına, maddi durumunu tahlil etmeden boyundan büyük işlere girişerek başını derde sokacağını bildirir. Zevke ve sefaya olan düşkünlüğe, kişinin sürekli vur patlasın çal oynasın tarzı bir hayat benimsediği için bir türlü mal mülk sahibi olamadığını da işaret eder. Girişilen işlerde bir türlü istenilen şekilde performans gösterilemeyeceğine ve kişinin şansının bir süre daha ters döneceğine, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına, yakınlarındaki kimselerin iyilik yapayım derken kişiyi zor duruma sokarak daha da mutsuz olmasına neden olacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Meşrubat Almak

Parasal açıdan rahata kavuşan rüya sahibinin bir anlık zevk uğruna çok büyük paralar batıracağını, sadece denemek amacı ile bile olsa kumar oynayacağını ve elindeki paranın hepsini kaybedeceğini, bu durumu ailesine açıklamaktan çekindiği için de sürekli olarak yalanlar söyleyeceğini ve zor durumlar yaşayacağını bildirir. Öğrenilmesi halinde büyük kavgalara ve kırgınlıklara neden olacak bir sırra vakıf olmanın da alametidir. Diğer yandan meşrubat almak ticari itibarın artacağına ve özellikle kişinin dertlerinden kolayca kurtulacağına da alamet eder.

Rüyada Meşrubat İçtiğini Görmek

Yaşamın zevklerinden sonuna kadar faydalanılacak bir döneme girildiğinin müjdesini veren rüya pek çok kez seyahate çıkılacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına ve uzaklardan gelecek misafirler sayesinde ailece huzur dolu, neşeli günler geçirileceğine tabir edilir. Mirastan kendisine kalan ancak bir türlü eline geçmeyen mal yüzünden mahkemelik olan rüya sahibinin nihayetinde hak ettiği mülkü üzerine alabileceğine de yorumlanır.

Rüyada Meşrubat Görmenin Psikolojik Yorumu

Sahip olduğu yetenekleri bir türlü kullanamadığından yakınan ve sürekli olarak fırsat kollayarak hayalindeki işi yapmaya çalışan, amacında çok zengin olmak ve gösterişli, rahat bir hayat sürmek olan kişilerin sefahate olan düşkünlüklerini işaret eder. Zengin olma ve lüks içinde yaşama hayalinin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,