RuyaTabirleri.com

Rüyada Metal Görmek

Rüyada metal görmek, rüyayı gören kişinin, yaşadığı kötü olaylar karşısında kendisini hiçbir şekilde kaybetmediğine, karşısına çıkan üzücü ve sarsıcı olayları çabucak atlatabildiğine, herhangi bir şekilde kendisini yıpratacak kadar ya da kendisini kaybedecek kadar üzülmediğine, böyle durumlarda kendi kendisini şartladığına, sevdiği kişilerin daha fazla üzülmemesi için kendisini dirayetli tutmaya çalıştığına ve hiçbir zaman direncini kaybetmediğine alamet eder.

Rüyada Metal Para Bulmak

Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir konuda karşısına çıkacak olan bazı kişilerle istenmeyen sorunlar yaşayacağına, bu yüzden çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Metal Bilezik Görmek

Rüyayı gören kişinin, cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir kadınsa eğer, yaşadığı kötü zamanları atlattıktan sonra çok büyük mutluluklar yaşayacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına ve çok istediği ama bir türlü gerçekleştiremediği şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına rivayet eder. Rüya sahibi, bir erkek ise eğer, sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, sorunlu bir döneme gireceğine ve eline aldığı bütün işlerde çok zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada Metal Kaşık Görmek

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor dönemi atlatacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine yorumlanır.

Rüyada Metal Küpe Görmek

Sorunlarını çözen rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına ve aile hayatı için bazı önemli adımlar atacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!