RuyaTabirleri.com

Rüyada Meteor Görmek

Rüyada meteor görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında uzun bir zamandan beri üzerinde çalıştığı bir projeyi ya da bir çalışmayı yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bu çalışma ya da projeden çok büyük kazanç elde edeceğine, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına ve çok büyük kazançlar elde edip refah içinde yaşadığı bir dönemin başlayacağına rivayet eder.

Rüyada Meteor Yağdığını Görmek

İş hayatında uzun zamandan beri kötü bir durumda olan rüya sahibinin yakın bir zaman içinde gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Meteor Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazanacağı paradan çok yapmak istediği şeylere kafa yorduğuna, gerçekleştirmek istediği şeyler sayesinde çok büyük projeler ortaya koyacağına, bu projelerin birçok insana ulaşacağına, bu şekilde insanlara yarar sağlamasının kendisi için çok daha büyük bir kazanç olduğuna ve eğer bu durumda kazanç elde edilirse herhangi bir şekilde kabul edeceğine alamet eder.

Rüyada Meteor Taşı Görmek

Üzerinde epey bir zamandan beri kafa yorduğu bir çalışmayı ortaya koymak isteyen rüya sahibinin, yakında bunu başaracağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına ve yapmak istediği diğer şeyleri gerçekleştirmek için kaynak bulacağına yorulur.

Rüyada Meteor Yağmuru Görmek

Daha önce ortaya koyduğu çalışmalar ile pek başarı sağlayamayan rüya sahibinin, yeni bir çalışma ortaya koyacağına ve bu sayede çok büyük başarı kazanacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Meteor Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kezban (12 Mart 2014 saat: 10:50)

    Merhaba,
    Ben rüyamda dünyaya büyük bir gök taşınin çarpmak üzere olduğunu gördüm. Basimi gök yüzüne cevirdigimde hızla yaklaşan göktaşı tam üzerime doğru geliyordu. Kaçtım ama belki 1km snr deniz çıktı karşıma. Gök taşı artık üzerime düşmeme ihtimali vardı ama içimde tusunami korkusu başladı ve bu korkuyla uyandim. Tekrar uyuya kaldım bu kez de sahildeyim yine ve sahile uzay gemisi iniyor icindende insan görünümlü uzaylılar inip bizi esir alıyor… Yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,