RuyaTabirleri.com

Rüyada Metre Görmek

Rüyada metre görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı, çok kafa yorduğu ve ortaya koymak için fırsat kolladığı bir işe başlamak için çok büyük bir arzu duyduğuna, yakın bir zamanda çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan alacağı destek ile çalışmaya başlayacağına, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına hem de çok büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Metre ile Ölçmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri üzerinde çalıştığı işi ortaya koymaya çalıştığına, bu çalışmayı gerçekleştirdiğinde çok büyük kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile mal mülk sahibi olacağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında dürüst, namuslu ve düzgün bir kişi olunduğu için helal kazanç elde etmeye dikkat edildiğine ve helal rızk peşinde koşulduğuna tabir edilir.

Rüyada Metre Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında dürüst ve namuslu bir kişi olduğuna, bu şekilde kalmak için çok büyük çaba gösterdiğine, kendisini kötü yola sürüklemek isteyen insanlar ile irtibatını tamamen kopardığına, çok büyük hayalleri olduğuna ve bu hayalleri hak yolunda yürüyerek gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Metreyle Boy Ölçmek

İş hayatında çok dürüst ve namuslu biri olan rüya sahibinin, işlerinin her geçen gün daha iyiye gittiğine, bu sayede çok büyük ve kazançlı atılımlar yapmak için gerekli olan kaynağı yakın bir zaman içinde toplayacağına ve çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Metreyle Yeri Ölçmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda başlayacağı bir çalışma sayesinde çok büyük bir kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Metre Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. perihan (06 Aralık 2014 saat: 09:53)

    Ruyamda ayrılmış olduğum ortagimin benim isyerimin kapısını metre ile olctugunu gördüm ne anlama geliyor. Bilmediğim bir yere girip büyük aptest yapmak ne anlama geliyor. Benim bayan kuaför um var 6 ay önce bi erkek ortagim vardı ondan ayrıldım rüyamda isyerimin kapısıni elinde metre ile diş kapimi metre ile olctugunu gördüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,