RuyaTabirleri.com

Rüyada Metro Görmek

Rüyada metro görmek, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapmak için sürekli çalışan, çok büyük emek veren ve gecesini gündüzüne katan rüya sahibinin, azmi, çalışkanlı ve sabrı sayesinde çok yakın bir zaman içinde hayal ettiğinden daha büyük başarılara kavuşacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada Metro İstasyonu Görmek

Büyük çalışmalar yapmak için gecesini gündüzüne katan rüya sahibinin, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalardan çok büyük kazanç elde edeceğine ancak gireceği yeni çalışmalar içinden bazılarının pek başarı sağlamayacağına ve aksine zarar ettireceğine alamet eder.

Rüyada Metro Kazası Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini başarıya götürmeyecek, saçmasapan yollara girmesine sebep olacak, çok zaman kaybettirecek işler ile uğraştığına, bu yüzden iş hayatında gereken başarının gerçekleştirilemediğine ve ancak bu boş çabalardan vazgeçilirse başarılı olunacağına rivayet eder.

Rüyada Metroya Binmek

İş hayatında zor günler geçiren rüya sahibinin, kendi gizli yönlerini bulup ortaya çıkarmaya çalıştığına, bu sebeple normalde çok uzun bir zaman içinde yapılacak bir işin daha kısa bir süreye sığdırılacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına ve çok daha büyük işlere girilerek iş hayatında uzun bir dönem boyunca çok hayırlı ve kazançlı sonuçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada Metro Sürmek

Rüya sahibinin, kendisine çok büyük kazanç sağlayacak çalışmalar ve projeler üzerinde yeteri kadar kafa yormadan yapacağı işlerde çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve büyük maddi zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Metro Beklemek

İş hayatında zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,