RuyaTabirleri.com

Rüyada Metro Görmek

Rüyada metro görmek, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapmak için sürekli çalışan, çok büyük emek veren ve gecesini gündüzüne katan rüya sahibinin, azmi, çalışkanlı ve sabrı sayesinde çok yakın bir zaman içinde hayal ettiğinden daha büyük başarılara kavuşacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada Metro İstasyonu Görmek

Büyük çalışmalar yapmak için gecesini gündüzüne katan rüya sahibinin, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalardan çok büyük kazanç elde edeceğine ancak gireceği yeni çalışmalar içinden bazılarının pek başarı sağlamayacağına ve aksine zarar ettireceğine alamet eder.

Rüyada Metro Kazası Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini başarıya götürmeyecek, saçmasapan yollara girmesine sebep olacak, çok zaman kaybettirecek işler ile uğraştığına, bu yüzden iş hayatında gereken başarının gerçekleştirilemediğine ve ancak bu boş çabalardan vazgeçilirse başarılı olunacağına rivayet eder.

Rüyada Metroya Binmek

İş hayatında zor günler geçiren rüya sahibinin, kendi gizli yönlerini bulup ortaya çıkarmaya çalıştığına, bu sebeple normalde çok uzun bir zaman içinde yapılacak bir işin daha kısa bir süreye sığdırılacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına ve çok daha büyük işlere girilerek iş hayatında uzun bir dönem boyunca çok hayırlı ve kazançlı sonuçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada Metro Sürmek

Rüya sahibinin, kendisine çok büyük kazanç sağlayacak çalışmalar ve projeler üzerinde yeteri kadar kafa yormadan yapacağı işlerde çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve büyük maddi zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Metro Beklemek

İş hayatında zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Metro Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seçil (13 Ocak 2015 saat: 00:02)

    Rüyamda uzun zamandır aynı kesitte hep bir kasaba ve geniş kocaman üç katlı yabancı mimarili bir ev eski yapı birsürü odaları var ve her odalarından sevdiğim adam ailem onun ailesi huzur içinde ve rahat içindeyiz fakat üçtür aralıklı görüyorum aynı ilk önce eve dışardan bakıyorum uzun uzun daha sonrada evin tüm odalarnı geziyorm ve tüm sevdiklerimle yaşyorm

  2. melek (03 Ocak 2015 saat: 21:29)

    Merhaba ben Melek. Ruyamda metro istasyonu gordum am sanki benim ruyam biraz anormal gibiydi.metro istasyonunda Dugun oldugunu gordum. Ben metrodan inerken yanimda daha once televizyonda gordugum birisi vardi kendisi yabanciydi. Ama sanki bana cok yakindi.Diger insanlardan daha yakindi sanki. Ruyami tam olarak hatirlamiyorum.ama daha once bu ruyani gordum ama o zaman bu adam yyoktu. Ve bu rurayadan farkli oolarak cok once metroyla alakeder bbir ruya daga gormusdum. Bunu gercekten merak ediyor neden ayni rruyalari daha da gelismis her ddafasinda daha da buyumus olarak ggoruyorum? Lutfen vaktinizi ayirib beni cevaplandirirmisiniz?

  3. bilge (30 Ekim 2014 saat: 12:31)

    merhabalar ben rüyamda babamla metro bileti aldık beklerken babam metro istasyonunun yanındaki bir dükkana tuvalete girdi bende o sırada dükkan sahibinin kızıyla konustum bir evin önünde o evdede benim üniversiteden arkadaşımı gördüm onunlda konustuk akbinde metro gördüm ve koşarak gittim baban gitti dediler sonra orada benim abimmiş rüyamda ama gercek hayatta tanımadgm biri bilet alıyo bize tekrar metro geliyo ama baya yüksk bi suyun içinde binmek için suya atlıyorum dibe dalıp cıkıyrm ve yüzerek metroya biniyorum metroda ufak bir kız cocukla oynuyorum hatırladıklarım bunlar ama cok karısık bi rüya yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,